Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik a kedvenc alltime futball...

Kik a kedvenc alltime futball játékosaitok? (opcionális indoklással)

Figyelt kérdés

számomra:


5. Cruyff - habár személyes kötődés nem igazán fűz hozzá, számomra vitathatatlanul a valaha volt legkomplettebb futball játékos. a Totális Futball legnagyobb és legkiválóbb alakja, a '70 évek holland válogatottjának és Barcelónájának legnagyobb vezéregyénisége. edzőként a gyémánt-forma tökéletesítője, és végső soron a tiki-taka megalapozója, kinek ilyen téren történt munkásságát folytatta Rijkaard, majd befejezte Guardiola. az eredmény a Barcelona 4-5 évig tartó hegemóniája.


4. Zidane - "az évtized mestere", a világ valaha volt egyik legjobb középpályása. 1998 és 2006 között Franciaország válogatottjának legjobb és legkimagaslóbb játékosa. Ronaldinho és Bergkamp mellett a legjobb labdakontrollal rendelkező játékos. nem hivatalosan persze, de a 2002-es BL döntőben lőtt gólját a futball legjelentősebb és legikonikusabb góljaként tartják számon. a Real Madrid (első) Galaktikus-érájának élő megtestesítője, akinek a játékát öröm volt nézni.


3. Cantona - habár sosem voltam Manchester United szurkoló, vitathatatlan hogy 10-12 éven keresztül a világ egyik legszebb focit játszócsapata volt. ez az időszak tette Sir Alex Fergusont a legsikeresebb Vörös Ördögök-edzővé, és rengeteg hatalmas játékost adott a világnak (csak hogy néhányat említsek: Keane, Yorke Scholes, Giggs, a Neville testvérek, Beckham, Rooney, Cristiano Ronaldo). a leghatalmasabb azonban mégiscsak Eric Cantona. számomra ő a csapat iránti odaadás, alázat és harciasság megtestesítője. hogyan is felejthetném el mikor arcon rúgta az őt szidó szurkolót, mikor megbombázta a bírót, vagy mikor megtaposta a földön fekvő ellenfelét? sokaknak legenda, sokaknak féreg, de a mai, modern futball nagyon kevés olyan játékost tartogat, mint ő! (és ide még említhetném Materazzit, Stamet, Bartont, Medelt, van Bommelt, Gattusót, Dickset, Fergusont, Sounesst, Roy Keanet. és még sok másik nevet)


2. Maldini - teljes karrierjét az AC Milan csapatában töltötte, ahol két legendás védelmi sornak is tagja volt (Maldini - Baresi - Costacurta - Tassotti; Maldini - Nesta - Stam - Cafu). balhátvédként és középső védőként is a világ legjobbjai közé tartozott, a Nestával alkotott belső védő duója (akkor már Jankulovski és Oddo játszott a két szélen) pedig a futball legjobb védőpárosa véleményem szerint. aki játszott ellene, az őt tartja a legkeményebb ellenfélnek. megállította Maradónát, megállította Ronaldót, megállította Ronaldinhót. a rossoneri-oldal legnagyobb legendája. a világ legjobb és legnagyobb védője.


1. Guti - őt biztosan nem fogjátok más listán megtalálni. számomra személyes kedvenc, mert szeretett csapatom, a Real Madrid, és ezáltal a madridizmus egyik legjelentősebb megtestesítője, aki kivételes látással bírt a pályán, és aki nagyban hozzájárult a Galaktikus-éra csodálatos játékához. klubja iránt teljes elkötelezettséggel viseltetett. sosem fogom elfelejteni mikor megütötte Pellegrinit (az akkori edzőt), vagy mikor azt nyilatkozta a visszavonulása után, hogy "Raúl barátjával megtanítanák a Castillán, hogy mit jelent viselni a habfehér mezt". remélem valóban lesz erre lehetősége (lehetőségük).



#Real Madrid #Barcelona #Ronaldo #Manchester United #futball #Lionel Messi #tiki taka #counterattack #pressing #total football
2016. jan. 18. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
ki szurkol az Atleticonak? én csak azt mondtam hogy jobb mint a real :) ha a 2 közül kell választani akkor nyílván nekik szurkolok (mint ahogy nemrég is amikor megcsapkodták őket, isten volt), az ATMA-nak, mint minden jóérzésű futballt szerető honfitársam, akiknek számítanak még valamit az értékrendek és a becsületesség, tisztaság :DDD
2016. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
szutyok real madrid "véletlenül" megint megkapta a leggyengébb csapatot a BL-ben... büszkék lehettek rájuk... verhetitek a nyálatokat srácok... ez igen, ez a sport, ez a futball...
2016. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jól van,nem kell sírni. Ha nem tetszik ne nézd,ilyen egyszerű
2016. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

azért durva ez a kisebbségi komplexus a kedves bárszá és atleticó fanoktól. vagy csak szipmlán Real gyűlölök


kb. mint itthon a cigányok.....

az értelmi szint hasonló, másokat elismerni nem tudnak, és még a történelemmel sincsenek tisztában.


buták és irigyek

2016. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jól mondod. Szánalmas féreg.
2016. márc. 30. 18:25
 16/20 anonim ***** válasza:

De gondoltam,hogy itt leszel...hétvégén bezzeg csöndben voltál.

Nem tudom mennyire vagy tisztában vele,de szoktak visszavágót rendezni,és a Real nagyobb hátrányt is ledolgozott már

2016. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
szipuzine zidaneh elveszíti az állását a visszavágó után, és megy homáldó is, stb. wihihihhihi :D :D :D (Y)
2016. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DzsudzsiFan123 ***** válasza:
Hadjátok már szegényt!!! Ha egyszer a Real-t szereti hadd szeresse. Ti sem örülnétek ha ide gyűlne egy csoport Real szurkoló, és jól kiosztana titeket...
2016. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sosem volt igazi kedvencem, meg már nagyon régen voltam focirajongó, és az utóbbi években csak vébén meg ebén nézek focit, a játékosokat sem figyelem olyan nagyon. Viszont szoktam régi focit nézni, a 70-es, 80-as, 90-es évekből, összefoglalókat, egy-egy játékos "tribute" videóit stb. Ezek alapján játékstílusban kimagaslóan Mario Kempes tetszik, az elegáns játékával, a leheletfinom cseleivel, a picurka, "épphogy" labdamegtolásaival és a pontos lövéseivel. Őt látva annyira egyszerűnek, és erőlködés nélkülinek tűnik az egész. Nyilván messze nem ő a legjobb játékos szerintem, de a játéka nagyon bejön. Nézzetek meg néhány összeállítást róla, kíváncsi volnék, hogy a maiak közül kinek hasonló a játékstílusa...
2016. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, Roberto Firmino? :)
2016. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!