Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van rá reális esély, hogy...

Van rá reális esély, hogy megnyeri a bajnokságot a Leicester?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy kis összeggel fogadtam rájuk, de elég szépen fizetne. A City és Arsenal után könnyű meccsek jönnek, bizom a nagyok botlásaiban.

2016. jan. 29. 19:25
1 2
 1/14 lio77 ***** válasza:
Hát már lassan február,nekik nincs nemzetközi kupa sem,és mivel még mindig vezetnek,egyértelmű hogy van esélyük.Az Arsenal és a City is sok pontot elszórt,és el is fognak még.
2016. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, a négybe benne lesznek, szerintem, nagyon valószínűnek tartom. A győzelemre én az Arsenalt látom legesélyesebbnek, a Leicester-t a Man City-nél látom kicsit kevésbé esélyesnek. Reális esély természetesen van, de én úgy gondolom, hogy nem ők az első számú esélyesek. De jól tetted, hogy megraktad, ha tényleg egy nem túl nagy, de normális összeg és sokat nyerhetsz, mert nagyon benne van a pakliban a győzelmük. Ha meg nem nyernek, akkor se vesztesz akkorát.
2016. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy az alapemberek (Vardy, Mahrez, Huth, Fuchs, Drinkwater, Kanté, Schmeichel, Albrighton, Morgan, Simpson mondjuk) mennyire tudnak konzisztens teljesítményt nyújtani. Azért a sorsolásuk nem olyan könnyű, Soton, Swansea, Everton sem könnyű ellenfél a kisebbek közül.

Mindenesetre ha nem adnak el senkit a fenti játékosokból, akkor én őket tartom a legnagyobb esélyesnek.

2016. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még 19,5-ös szorzóval raktam meg. Valóban, a többiek több fronton érdekeltek, ez előny. Már az is jó lenne, ha már csak egy ellenfele maradna, amit megraknék, hogy mindenképpen plusz néhány 10000 legyen, akár nyernek, akár nem.
2016. jan. 30. 12:38
 5/14 Handballlove válasza:
0%
Őszintén nem tom, de szerintem megint a Barca vagy a Real nyeri :D +A Messi most még az arany labdát is elkapta, szóval nem tom. :/
2016. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Alakul :)
2016. febr. 6. 16:35
 7/14 anonim ***** válasza:
A mai fociban alapvetően szerintem három tényező határozza meg azt, hogy mely csapatok lehetnek sikeresek. Az első a fizikális felkészülés. Ez a Leicesternél teljesen rendben van. Ranieri alig rotálja a csapatot, kb 11 játékossal hozza le a szezont. Mégsem látszik rajtuk, hogy fáradtak lennének. Keményen végig dolgozzák a 90 percet. A második legjelentősebb dolog az, hogy taktikailag legyél felkészült. Ezt is láthatjuk hétről-hétre, hogy Ranieri szinte minden meccsre feltudja készíteni a csapatot, hogy eredményes focit játszanak. A harmadik és talán a legfontosabb, a mentális felkészülés. Mert semmit nem ér a taktika és a fizikai kondíció, ha fejben nem vagy ott és rosszul használod fel az energiádat. És itt jön a képbe Ken Way a Leicester City sportpszichológusa, akinek hatalamas szerepe lehet az esetleges végső győzelemben. Én úgy gondolom, hogy ez a bajnoki cím az utolsó pár fordulóban fog eldőlni. Nos, a Rókák a csapatát többnyire olyan játékosok alkotják, akik felnőtt, élvonalbeli szinten nem sok bajnoki címmel rendelkeznek. Tulajdonképpen ez egy nyeretlen játékoskból álló csapat, akikből most nyerő embereket kell faragni. A rájuk nehezedő nyomást meg kell emésztetni velük. És ez nem az a nyomás, ami tavaly volt, hogy a kiesés ellen küzdenek. Itt most a dobogó első foka cél, ami előtt könnyen megremeghet a láb. Ha az utolsó 4-5 fordulóban nem fognak nyerni, akkor fejben elbuktak ezek a játékosok. Ha nem jönnek az utolsó passzok vagy becsúsznak kapitális védelmi hibák, akkor mentálisan elvesztette a harcot a csapat. Viszont, ha az utolsó 4-5 meccsen ugyanúgy játszanak, mint most, akkor Ken Way és a játékosk tökéletes munkát végeztek. Persze ehhez az is kell, hogy április végén-május elején még mindig ott legyen a csapat az elsők között. Erre természetesen van esély, hisz már csak a bajnokikon kell szerepelniük, ellentétben a közvetlen riválisokkal. Ha menyerik a PL-t , akkor Ken Way-nek is legalább, akkora prémiumot adnék, mint a játékosoknak. Mert, mint "láthatatlan ember" óriási szerepet játszik ebben a Leicesterben.
2016. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És ne felejtsük el Steve Walsh nevét sem. Ő a Leicester City felderítési osztályának vezetője (eredetileg asszisztense, de az Arsenal megvette az eredeti osztályvezetőt, Ben Wrigglesworth-t. senki sem szólt nekik hogy nem ő volt a mastermind, hehe) és olyan játékosokat vitt a klubhoz szinte a semmiből, mint Mahrez, Vardy vagy Kanté, akik nagyon jelentős részét adják a csapat teljesítményének, bár az egész kezdőcsapat előtt le a kalappal.

Az említett Walsh úr, jobbra tőle Ranieri: [link]

2016. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Balra* bocsánat.
2016. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a totthanem arsenal machester city körbeveri egymást vagy ikszelgetnek, már nem nagyon ronthatják el, ők ugye már csak az ágyusokkal jatszanak
2016. febr. 11. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!