Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen márkájú kosárlabdát...

Milyen márkájú kosárlabdát vegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy régi labdám, megvan mióta az eszemet tudom, nem volt egy jó labda, de tudtam vele gyakorolni. Ez most elszakadt. Szükségem lenne újra, de nem ismerem olyan jól a márkákat. Milyet ajánlanátok? Nem vagyok kezdő!

2016. febr. 4. 18:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából főleg kinti használatra lenne.
2016. febr. 4. 18:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Dechatlonban vannak jó kipsta labdák. Pl. Kipsta overtime, lay up
2016. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá?

Legolcsóbban valószínűleg Kipstával jössz ki (Rise-up, Overtime, Alley Hoop), de, ha tényleg sokat akarod használni, és valami márkásabb cuccot akarsz, akkor Molten GG7, de erre 10-15 ezret rá kell költeni.

2016. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nálunk a városban csak Intersport van, meg ilyen kisebb sportboltok. Ma néztem, van Nike, Spalding. 1-2 különböző típus, de nem túl nagy a választék. Edzésen a kedvenc labdám egy Wilson.
2016. febr. 4. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Spalding Infinite?

Egyébként bármi olyan, ami kompozit, és rá van írva, hogy kültéri használatra, vagy kültéri és beltéri használatra egyaránt, és megfelelő a fogása, keménysége neked. :)

2016. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Többfajta Spalding volt. Csak gyorsan felmértem a terepet, eléggé siettem. Nincs túl sok pénzem a labdára, de azért szeretnék egy viszonylag jó labdát, ár-érték arányban. Nekem a márka sem olyan fontos, ha majd kézbe veszem őket biztos érzem, hogy melyik a jó.


Kösz a sok segítséget! :)

2016. febr. 4. 20:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Online érdemes venni szerintetek?
2016. febr. 4. 20:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés. NBA-s és FIBA-s labdák között van valami lényeges különbség?
2016. febr. 4. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Online rendelés is jó, ha megbízható helyről veszed. Sportáruházak online felülete, népszerű sportboltok általában minőségi terméket árulnak.


NBA és FIBA között annyi a különbség, hogy az NBA labdák Spalding márkájúak, a FIBA lasztik pedig Moltenek. Mindkét márka hivatalos labdái kiváló minőségűek, inkább tapintásban van különbség köztük.

2016. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 asewnasz válasza:

Ha tényleg minőséget akarsz akkor gyűjts egy Nike labdára mert az minőség. Pl. HyperGrip. Az nagyon jó. Kipstat is lehet venni. Olcsóbbam megúszod de nem olyan jó

Sztem.

Viszont ha egy molten árát képes vagy elkülteni akkor nike-t vegyél.legalábbis én azt vennék. De amelyiket te jobban szereted.

2016. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!