Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tud vlaki működő driver-t ATI...

Tud vlaki működő driver-t ATI Radeon HD 3600-os vidi kártyához? Mert próbáltam 1 párat, de 1ik se jó, mert a színt 4 bit-nél nem lehet feljebb állítani. :S alaplap:Compaq Evo D510 SFF alap | op rendszer: sp3-as xp professional (32bites)

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 00:48
 1/5 bp1985 ***** válasza:

[link]


Ezt próbáld meg. Ha nem megy, itt tudsz még keresni bőven driver-t hozzá. Gyári drivere meg fent van az ati oldalán, azzal kell, hogy menjen. Sz@rt nem raknak fel.

2010. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hűha... keresd elő a gyári cd-jét.

Ha azzal sem oké, akkor bizony a kártyának lehet, hogy SANYÍÍÍÍÍÍÍ. Nekem is van itthon egy Ati radeon 9200 (jó öreg szegény), ami pár driverrel 16 színig jut, a többivel kékhalál =). Akár friss telepítés a windows akár régi, pár gépben tesztelve :).

Vagy esetleg nvidia kártya volt benne, megfelelően eltávolítottad a drivert? Mondjuk néha nem elég eltávolítani, a rendszert is meszelni kell (találkoztam már ilyennel). Apropó! ha már driver... Mielőtt felraktad a másikat, az előzőt UNINSTALLÁLTAD UGYE?!

Még ami lehet, nem szereti a 32 bites xp-t. Mennyi memória van a gépedben?

2010. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a hivatalos oldalról szedtem először,de a legfrissebb driverek nem voltak jók, leszedtem 1 évvel ezelőttit ezzel vlamennyire megy...de az egér helyett itt is 1 négyzet van a game-knél hisztizik h nincs fent az illesztő,de mind1 megpróbálom azért kösz : D
2010. dec. 25. 01:05
 4/5 A kérdező kommentje:

a cd-n lévő driverrel sem jó... mert hisztizik miatta,de ezelőtt is ati kártya volt benne & uninstaláltam a régi kártya driverét.

am meg a kártyának nem lehet baja elméletileg,mert ez a gép előtt 1 másikban volt ott hibátlanul ment,báár ott is szopni kellet a driverrel & 1,5 giga ramom van annyi csak elég neki.

2010. dec. 25. 01:08
 5/5 anonim ***** válasza:

A memóriát csak azért kérdezem, hátha jobban megérné a 64bites XP :)

Szóval... ha ott is szívás volt vele. Egy driver amit felraktak ott, azzal ment, nem?:P Megszerzed a verziószámát letöltöd és enjoy. Ha ez nem lehetséges... :)

Amúgy nem jelent semmit, hogy egyik gépben megy. Alaplap tuti az, amit megadtál?:D

Másrészt biztos, hogy szereti az alaplapod a 16x-os PCI-E 2 kártyákat?:P

Az "alaplap" amit megadtál, egy komplett HP számítógép, fekvőházas. Gondolom abba nyúltatok bele, kis fejlesztés céljából, nem?

2010. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!