Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen játékos Matteo Darmian?

Milyen játékos Matteo Darmian?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Csak kíváncsiságból

2016. febr. 7. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A Seria A-ban kiemelkedő teljesítményt tudott nyújtani, de azért az angol bajnokságban látszik, hogy klasszis sosem lesz. Sokszor bizonytalan hátul és a támadásokhoz sem tud kiemelkedően hozzátenni, de a teljesítménye alapján mindenképpen korrekt játékos. Az más kérdés hogy jelenleg ő a Vörös Ördögök legjobb , illetve az olasz válogatott második legjobb RB-je (jobb oldali védő).
2016. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az olasz válogatottban ki az aki a legjobb, mármint aki előtte van a poszton?
2016. febr. 8. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy egy korrekt játékos. Nem ütik érte egymást a nagy csapatok, de mégis ott van a Unitedben. Támadásban van hova fejlődnie. Idén játszott 28 meccset és nincs gólpassza, sem gólja. A másik oldalon futó, mostanság favorizált Borthwick-Jackson-nak sokkal jobbak a beadásai. Az olasz válogatottban Florenzi jobb nála, de őt inkább Conte jobb szélső középpályásnak fogja használni. Így inkább Darmian marad az első számú jobbhátvéd. De Sciglio és De Silvestri meg sem közelíti még Darmian szintjét sem.
2016. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor nem számít olyan rossz játékosnak, meg olyan jónak sem. Olyan közepes, ugye?
2016. febr. 8. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ, kit számítasz közepesnek... Mert ha ő közepes, akkor mi, mondjuk egy gyengébb PL jobbhátvéd, aztán egy Championships-es stb-stb... Én elmondom a véleményem róla, mint Man Utd drukker...


Szerintem nem hozza azt a szintet, ami elvárható lenne. Van Gaal-nak egyik igazolása se jött igazán be, Darmian is közéjük tartozik. Egy top csapatba egy szélső védőnek be kéne segíteni a támadásokba, veszélyesnek beadásokat kellene adnia, ehhez képest ő alig (ugye előttem már említettek statisztikákat is) rak hozzá valamit a játékhoz. Ez nem feltétlen csak az ő hibája, ás is az olasz meg az angol liga, és Van Gaal is biztos vastagon benne van, hogy ilyen az igazolt játékosainak, meg úgy egyébként a csapat játékosainak a teljesítménye. Ugye a már említett Borthwick-Jackson, aki írd és mond, egy hete se töltötte be a 19. életévét, sokkal jobban játszik, most a Chelsea ellen is nagyon jól működött vele Martial-al és Mata-val a United baloldala, nagyon szépen játszottak együtt, Jacksonnak veszélyesek a beadásai, hozzárak a támadásokhoz, ennyi idősen, hiába nagy tehetség, de leiskolázza az ellenkező oldalon lévő Darmiant. Szóval jelenleg szerintem Darmian teljesítménye hagy kívánni valót maga után, nem üti meg azt a szintet, amit meg kellene, hogy üssön, nem véletlen ilyen gyenge a United (és aránylag még így is elég jól áll a csapat, mert a pontokba ez még nem reménytelen helyzet, meg amúgy se olyan rossz az-az 5. hely, de a mutatott játék, meg pld. a BL...), tehát ebbe ő is komoly szerepet játszik, hogy ennyit tudnak, mert nem ő a húzóember.


Most, hogy ez közepes, vagy nem... Én azt mondom, hogy ha a topligák, azonos posztú, kezdő játékosaihoz képest nézzük, akkor talán egy olyan közepes, valóban.


Amúgy miért érdekel ennyire, meg pont miért Darmian?

2016. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól írta a második, jelenleg csak Florenzi jobb nála a posztján. A többi olasz RB nem igazán közelíti meg őket (De Silvestri, De Sciglio, Antonelli). Bár érdekesség hogy Florenzi a hétvégén például támadó középpályást játszott, szóval ő elég sok helyen bevethető.
2016. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem ismerem annyira, csak szimpi, és gondoltam megkérdezem. Kicsit utánanéztem, és jó véleménnyel vannak róla ennek ellenére, meg azt vettem észre, hogy valamennyire istenítve van. Lehet rosszul látom. Még játszani nem láttam, de majd azt is megnézem. Csak nem rég ismertem meg, egy oldalon láttam róla egy jó cikket. Meg, hogy szeretik a szurkolók. Javítsatok ki, ha nem így van.
2016. febr. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!