Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha 14 évesen elkezdek a...

Ha 14 évesen elkezdek a gimiben röplabdázni akkor lehet esélyem átkerülni egyesülethez és elérni benne valamit?

Figyelt kérdés

14L

Komolyan venném és a labdaérzékem is meg van hozzá.



2016. febr. 12. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

nope

rengeteg külföldi játékos van, magas szinten játsza mindenki. 4-8 évet nem fogsz behozni.

2016. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh értem:/
2016. febr. 12. 17:12
 3/6 Amazone válasza:
Ha mindenképp szeretnéd, és úgy érzed, tehetséged is van hozzá, én azért megpróbálnám. Veszíteni valód nincs ;) Amúgy meg majd az edző megmondja, hogy milyen esélyeid vannak, ha már lát játszani.
2016. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyed! Hajrá! :)
2016. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem van. Én ugyan 12 évesen kezdtem az iskolában, és nem mentem egyesületbe, de van olyan az iskolánkban, aki ugyan szintén 12-13 évesen kezdte, és felnőtt csapatokban játszik, csapatkapitány , és ha jól tudom még nb1-be is játszott, szóval, ha nem akarsz világhírű röplabdás lenni azér van esélyed elérni jó eredményeket. Sok kitartás, edzés és persze tehetség is kell hozzá. Hajrá.
2016. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Szerintem mindenképp menj el és próbáld ki egyesületben magad, főleg ha már előtte is csináltad. Általában van kezdő csapat ahol nem visznek versenyre, de biztos h felmérik h mennyit tudsz. Meg a legtöbb egyesületben van A meg B csapat szóval több esélyed van bekerülni versenyzőbe is. Nekem az edzőm anno azt mondta h a minimum az a heti 3 edzés amin meg kell jelenni h egyáltalán komolyan vegyen + eljárni a felnőttek meccsére segíteni. Meg én azt ajánlom h szerezzetek be térdvédőket, mert elég kezdőnek fogsz tűnni azok nélkül, meg csúnyán meg is ütöd magad.

sok sikert! :)

14/L

2016. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!