Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magasságom miatt lettem...

A magasságom miatt lettem rosszabb a fociban?

Figyelt kérdés
Még régebben amikor 12-13 éves voltam emlékszek, hogy végig tudtam vinni a labdát 4-5 védőn. Nem csináltam semmilyen cselet csak "tologattam a labdát" Akkor még voltam kb 150 cm magas és most 15 éves vagyok és 175 cm magas és egyszerűen alig tudom végig vinni 1 védőn a labdát és az edzőm is mondta, hogy régebben sokkal jobban játszottál mint most.

2016. febr. 27. 20:14
 1/5 anonim válasza:
butaság, én 17 éves vagyok, és 179 cm, és még 1évvel idősebb korosztályba is letudok venni 2-3 embert.
2016. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
175 cm mióta számít magasnak főleg a fociban...
2016. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a mozgáskoordinációd közel sem javult annyit, amennyit nőttél. Az átlagemberek általában ebben a korban szembesülnek azzal, hogy nem lesz belőlük profi focista. Rengeteged kellene fejlődnöd, gyakorolnod már most, de ha ilyen ütemben fogsz még nőni, akkor tényleg veszett ügy lesz az egész. Nem fogsz tudni lépést tartani a növekedéseddel és darabos lesz a mozgásod.
2016. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan poszton játszani ahol nem kell cselezned (elsősorban védőként)
2016. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem komolyabban focizni, idehaza csak kis csapatokban játszottam, aztán Olaszországba költöztünk, 16 éves voltam. Akkoriban 172 cm és 63 kg-ot nyomtam, nem voltam túl vékony, viszont nagyon bírtam futni és hamar felértem, lefutottam a védőket, könnyen áttudtam menni a védősoron, védők mögé kerültem, jobb-bal lábbal ugyan olyan jól tudtam lőni. 20 évesen elértem a 186 cm-t, súly is jött rám, viszont a gyorsaságom 27 éves koromig megmaradt, aztán elkezdtem lassulni évről évre, viszont nem okozott gondot, mert a lövéseim pontossága fokozatosan fejlődött, átlövéseknél ez nagyon jó volt, mert 30 méterről is lőttem a gólokat. Ha fokozatosan fejlődsz, akkor a magasságod előnyödre válik, főleg ha jól építkeznek rád. 39 éves koromig játszottam, nem voltam már olyan gyors, mint 15-20 évvel előtte, viszont fokozatosan fejlődtem és tudtam másra használni a tudásomat, hasznára tudtam lenni a csapatnak, nem lettem attól kevesebb, hogy a gyorsaságom alább hagyott. Viszont ehhez egy olyan edző kell, aki fokozatosan rádépít, tudja azt, hogy mit tud belőled kihozni, hogy tud a csapatban elhelyezni.
2016. febr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!