Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosaras kártyák, értékesek?

Kosaras kártyák, értékesek?

Figyelt kérdés
Van 16 db kosaras kártyám, egyántalán nem értek hozzá sose néztem kosarat, Jordant is csak a márkája miatt ismerem... szóval az lenne a kérdésem hogy érnek- e valamit vagy tegyem el a leendő dédunokáimnak :) hátha addigra vehetnek az árából egy csokit :) a kártyákat lefotóztam képet tudok küldeni. ezek a nevek szerepelnek rajta: Dale Ellis, Steve Smith, Jerry Stackhouse 2db,Karl Malone,Charles Barkley 5 db+1 ami müanyag ból van nem papírból és az alakja is más, Bob sura ez olyan mintha egy része 3ds lenne és ennek is más az alakja,Jamal Mashburn ennek mintha levágták volna a négy sarkát félkör alakban,Allen Iverson és még van egy amin nevet nem találtam az van ráírva hogy NBA game night '97 Clevland cavaliers... hát ennyi kb aki esetleg tud valamit segíteni annak elküldöm a képeket köszi

2016. márc. 4. 17:22
 1/2 anonim válasza:
Nincs jelentős értékékük.
2016. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem küldheted :)
2023. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!