Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Relikvia, aláírt képek,...

Csodaember kérdése:

Relikvia, aláírt képek, kártyák, sport kártya boltok vannak e meg? Bövebben lentebb

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a kerdesem lenne, hogy regen voltak tobbfele pesten relivkia illetve sport kartya boltok ahol lehetett eladni illetve cserelgetni csecse becseket. Nos nekem lenne egy KOKO dedikalt fenykep meg amikor nyerte az ovet es jopar Bayern München jatekos altal dedikalt kartya a 2000 es evek elejerol. Az a kerdesem lenne, hogy ezeket manapsag csak neten lehet eladni, vagy esetleg vannak meg ilyen boltok, nevezzuk akar antik boltnak ahol ilyenekkel foglalkoznak? Elore is koszonom. Ja es azert irtam ebbe a topicba mert nem talaltam jobbat.
2012. szept. 10. 11:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!