Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék magamnak amatőr...

Hol tudnék magamnak amatőr focicsapatot találni Budapesten a XVI. kerületben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani csapatokat, ahol jók az edzések és normálisak az emberek. Nem vagyok egy jó játékos, ezért valami gyengébb csapatban szeretnék játszani, ahol nem annyira baj hogy nem még kezdő vagyok. 1 évet fociztam a városi csapatban, csak több ok miatt hagytam abba, nem tudtam az alapokat amik kellettek volna, nem kaptam játék lehetőséget, állandóan csesztettek, ami ahhoz vezetett, hogy abba hagytam a játékot. Most újra szeretném kezdeni. Várom a válaszokat :)


14/F



#focicsapat #futball #budapesti focicsapat
2016. márc. 23. 21:03
 1/3 anonim válasza:
2016. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de konkrétan csapatok nevére lennék kíváncsi :-)
2016. márc. 24. 22:58
 3/3 anonim válasza:
Fradi, MTK, stb. ez mind mind amatőr csapat, kérd a felvételed nyugodtan abszolút nem fognak elutasítani, mert ezek a csapatok abszolút semmiben de semmiben nem különböznek a falusi focicsapatoktól, semmit de semmit nem tettek le évtizedek óta az asztalra. Szemszög kérdése! Ha egy Liverpool vagy Bayern szemszögéből nézed, akkor még az amatőr csapat szó is nagyon sok feléjük. Bátorság!
2016. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!