Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek nagyon gáz?...

Szerintetek nagyon gáz? Teniszezek és egy edzésen nem voltam ott így a másik edzésen dupláznom kell.

Figyelt kérdés
DE ebben csak az a baj , hogy én még eléggé kezdő vagyok és a többiek akikkel leszek azok legalább már gimisek és nagyon jól játszanak.Ez nagyon ciki lesz ha én majd ott bénázok?

2016. ápr. 27. 20:11
 1/2 anonim válasza:

Egyrészt kisebb vagy náluk és később kezdted, nyilván rosszabb leszel náluk, ez alapvető. Másrészt senki sem azt fogja lesni, hogy te mennyire vagy profi, nekik is ugyanúgy dolgozniuk kell. Harmadrészt, tudsz enne valamit tenni? Ha most valaki azt írja, hogy igen, nem mész el?

Sose hagyd, hogy mások véleménye elriasszon egy dologtól, ami érdekel vagy szereted.

2016. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2016. ápr. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!