Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Gallas, Adebayor, Ridgewell...

Gallas, Adebayor, Ridgewell trióhoz hasonló futballisták?

Figyelt kérdés
A közös bennük, hogy egy azon város három különböző csapatában is megfordultak. Nem épp a leghűségesebb játékosok. Tudnátok még ilyeneket írni? Bármelyik ligából jöhetnek!

2016. máj. 4. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Sol Campbell, ő a Tottenham után az Arsenalba ment.
2016. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ridgewell nem csak ket csapatban jatszott egy varosbol?
2016. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megvolt neki mindhárom. Villa->Birmingham->WBA :D
2016. máj. 5. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
De ezek nem egy varosbol vannak. Elobbi ketto Birmingham, utobbi West Bromwhich.
2016. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De a West Bromot sokszor birminghami csapatnak hívják, én is sokszor hallottam így. Eddig nem is tudtam, hogy van olyan város, hogy West Bromwich. De szerintem azért van, mert közel vannak egymáshoz, gyors rákeresés után, látom, hogy mindkettő West Midlands régióban van.
2016. máj. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A birminghami agglomerációs övezetbe beletartozik, így nem helytelen birminghami csapatként beállítani. De jó lenne, ha most nem földrajzoznánk, hanem a kérdésemre találnánk még választ. :D
2016. máj. 8. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Romario - a 4 nagy Rio de Janeiro-i klubbol 3-ban jatszott: Vasco de Gama, Fluminense, Flamengo.

Mas nem jut eszembe, aki 3 helyi csapatban jatszott volna.

2016. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Saúl Niguez, a Real Madridnál nevelkedett (itt lépett pályára a felnőttcsapatban), majd Atlético Madrid és végül Rayo Vallecano (és azóta megint Atlético, ugye - a Rayonál csak kölcsönben volt).


És mindezt 19 évesen :D.

2016. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*itt nem lépett pályára a felnőttcsapatban, bocsi :D
2016. máj. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!