Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit gondoltok arrol, hogy...

Ti mit gondoltok arrol, hogy Fernando Torres kimaradt a keretbol?

Figyelt kérdés
Szerintem hatalmas vetek, foleg, hogy most mennyire jo formaba jott ujra, fel eve nembiztos, hogy ott lett volna a helye, de egy Nolito vagy Pedro helyett siman befert volna, ez nagyon nagy hiba volt.

2016. máj. 17. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Torres az elmúlt pár hétben jött formába, így nem lehet tudni hogy csak jó sorozata van vagy tényleg visszatért. De évek óta nem tud úgy teljesíteni mint fénykorában, és ha pont az EBn esik vissza akkor bukta.
2016. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem esne vissza, hiszen most van formaban most folyamatosan jol teljesit
2016. máj. 17. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan lehetne tudni hogy nem egy jó sorozatot fogott ki, hanem tartósan jó formában van? Sehogy. A kapitány úgy döntött hogy inkább biztosra megy.
2016. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nolito szintjen azert biztosan van es Pedro sem remekel siman befert volna, nemzeti sport hozzaszoloi is igy gondoljak.
2016. máj. 17. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom nem tudod hogy ki az a Nolito. Jobb teljesitmenyt nyujtott mint Torres iden. De ne is elvittem volna, Morata vagy Pedron helyen.
2016. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nevetséges. A spanyol válogatott a csatársorban a leggyengébb, Torres meg nagyon formába lendült, és pont most, úgyhogy mindenképp kellett volna, már csak a tapasztalat miatt is. És ő, a múltban is, többször, meccseket döntött el a góljaival. Mondjuk Diego Costat se értem miért nem vitték, hiába leszerepelt a vb-n, azért ő a spanyolok legjobb csatára, ez egyértelmű. Pedro simán kimaradhatott volna, nem olyan jó csatár (Costaval ugye pont egy csapatba vannak, és Costa a jobb, egyértelmű), és szélen tud más is játszani. De hát ő dolguk, én amúgy se rajongok a válogatott-világversenyekért, szerintem klubszinten sokkal nagyobb élmény egy-egy meccset, tornát megnézni, sokkal színvonalasabb, izgalmasabb.
2016. máj. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nolito megérdemli hogy ott legyen. Pedro nem volt idén rosszabb Torresnél. Morata esetleg, de vajon Lucas Vazquez mit keres a keretben?
2016. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okes akkor Nolito lehetseges, de nem hiszem, hogy egy ilyen Fernando Torrest kellett volna kihagyni VBre elvittek es nem ilyen formaban volt.
2016. máj. 18. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Hetes valaszolo:

Lucas Vazquez abszolut bizonyitott, minden Real meccsen kivaloan szallt be, a hozzaallasa pedig nagyon alazatas. O az aki abszolut megerdemli. VdB is lenyilatkozta, hogy senki kedvéért nem hagyta volna ki a keretbol.

2016. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hiba volt ot kihagyni, kivalo formaban van es rutinos. :(
2016. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!