Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Manchester United vagy Real...

Semmi Érdekes07010 kérdése:

Manchester United vagy Real Madrid?

Figyelt kérdés

Nem birok valasztani a ket csapat kozt hogy melyik szurkoloja legyek.

Kis korom ota minda2-t kovetem,de ezt paran nem nezik jo szemmel,de en nem tudok valasztani es szeretnek egy csapatos lenni.

Mondjatok pozitiv es negativ erveket hogy miert annak a csapatnak szurkoljak.

Mar lassan egy eve ezen logok,es ezert is fordtulam ide,nem jutot mar mas a fejembe,es remelem itt kapok valami felhasznalato indokot.

Ertelmes valaszokat varok

Elore is koszonom


2016. máj. 27. 22:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Dehogynem kotodhet

Pl. Csaladon beluli tradicion keresztul,vagy kis kora ota mert oket latta jatszani elosszor es meg tetszett nekik,stb stb

Kotodget barmilyen okbol

Ugy vagyok ezzel a ket klubbal,hogy akarmelyiket is valasztom,a masik klubbot nagyon sajnalni fogom,es szomurusag fogna el,nem lenne szivem "ott hagyni"

2016. máj. 27. 23:37
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd a pechába! Inkább Fradi!
2016. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

nem neked irtam kifejezetten, a masik valaszolonak.

nezd. en a 2000-es evek eleje ota a Real Madridnak szurkolok, az erzeseim azota sem valtoztak a klub iranyaba, rengeteg mosolyt es konnycseppet csaltak mar a szemembe, akkor is ugyan olyan orommel ultem le meccset nezni amikor finoman szolva sem voltunk Europa elitjeben vagy mikor kiejtett minket egy harmadosztalyu csapat a kupaban. hidd el en sajnalom a vilagon a legjobban hogy nem Madridba szulettem. viszont igy is probalom a leheto legtobbet megtenni, evi 5-8 meccsre kijarok, csak emiatt megtanultam spanyolul, hogy tudjam enekelni pontosan a dalokat, a magyar madridista kozosseg aktiv alakja vagyok mar 2005 ota. es te a monitor tulso oldalarol akarod megmondani nekem hogy divat vagyok mert nem a helyi klubomnak szurkolok? :-)

2016. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igazi madridista ver folyik az ereidben!!! ;)
2016. máj. 27. 23:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Nos igazából hiába irkálsz, te azt gondolsz magadról amit akarsz meg én is azt gondolok, amit akarok. Nem fogsz tudni meggyőzni te se, meg más se, már ezerszer lefutottam másokkal ezt a kört. Te egyszer választottál egy csapatot aminek "szurkolsz". Oké. Aztán valahogy ez a választott csapat mindig a világ legjobb 5-6 csapatából kerül ki. Valahogy baromi kevés magyar szurkolója van a hatodik noname spanyol másodosztályú csapatnak. A többszörös BL győzteseknek meg sok... az ember szeret a győztesnek "szurkolni".
2016. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez igaz. De azert belathatod hogy van ebben törvényszerűség. Egy noname csapat nem hivja fel külföldiek figyelmét. :-)

Egyebkent pl egy masik csapat, az AS Roma. Ugy gondolom hogy szurkol ni csak egy csapatnak tud az ember, ezert nem is annak, csupán Roma szimpatizasnak hívom magam. De ok például utoljára 14 eve nyertek scudettot, egy semleges szurkoló számára a tipikus vesztes csapat. Persze a noname klubtól nagyon messze állnak ok is, csak azt akartam ezzel megmutatni hogy nem vagyok glory hunter, ha 30 évig nem nyernenk semmit, akkor is madridista maradnék. De ahogy mondtad, nem győzzük meg egymást.

További szep estet

2016. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az AS Roma is az egyik legerősebb bajnokság, egyik legerősebb csapata. Ezt is divatszurkolásnak hívják.
2016. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ertem, szoval a divatszurkolas egyenlo számodra a kulfoldi csapatnak valo szurkolassal :-)

Nincs mit tenni, egy Trollfocis barom vagy.

2016. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!