Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek hova igazol a Man...

Szerintetek hova igazol a Man citybol Joe Hart, Yaya Toure, Jesus Navas?

Figyelt kérdés

A kedvenc csapatom a Man city

És Navas a kedvenc játékosom

Ha jól tudom Navas a sevillaba megy ?

És kiket akár hozni guardiola



2016. máj. 31. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Toure nagyon az Inter fele hajlik, Navas szerintem spanyol kozepcsapat-olasz elcsapat-Kina es társai háromszögben gondolkodhat leginkabb. Hart mar necces, de erte be fognak jelentkezni nagyon jo klubok, es nala korántsem biztos meg a váltás.
2016. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon hosszú lista van arról, hogy kik lehetnek az érkezők. Pld. Gündögan neve már elég régóta hallható, védelembe tuti fog erősíteni, egyszer volt egy olyan hír, hogy Kompany helye se biztos, na, ha már a legjobb belsővédőjük helye is meginoghat, nagyon nagy változások várhatók, ezzel pont ezt akarta kommunikálni Guardiola. Laporte, Stones neve szokott egyébként felmerülni, fiatalítani biztos fog. Szerintem még lehet, hogy csatár is fog érkezni. Kapusposztra Ter Stegent hallottam.
2016. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Guardiola egyebkent a vedelembe kozepre Laportet es Stonest nezte ki, ahogy irta az elozo. Bar a francia laba eltort, igy ez lehet hogy meghiusol. Jobb hatved posztra erdekli ot Carvajal, kozepre Kroos es Gundogan. A Schalkebol Sanet is szoba hoztak vele.
2016. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!