Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 éves vagyok, nem tudok jól...

15 éves vagyok, nem tudok jól focizni de elkezdenék komolyabban, már késő?

Figyelt kérdés
Tudni kell focizni, vagy ha komolyabban venném akkor eltudnám kezdeni? Elég rossz vagyok benne, tesin szoktam focizni, de nagyon szeretem. Szerintetek?

2016. jún. 1. 15:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a komolyabb elkezdést, hogy megtanulni focizni. Bátrabb lennék tesin, eltudom azért néha venni a labdát a másik csapattól, meg védekezek leginkább, de soha nem passzolnak mert nem vagyok jó benne.
2016. jún. 1. 15:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem késő bármit is elkezdeni! Vágj bele.
2016. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NB1-es szintre mar valoszinuleg sosem fogsz eljutni.
2016. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ne essék félreértés, egyáltalán nem akarok olyan szinten komoly focista lenni, hogy nagyobb meccsekre menjek, csak szeretnék később egyesületben, és ismerősökkel is normálisan és ügyesen focizni. Annyi lenne még a kérdésem, hogy nem cikiznek azért hogy ennyi idősen ilyen szerencsétlenül kezdem el?

Köszi a válaszokat!

2016. jún. 1. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az abszolut lehetseges, persze nagyon szamit hogy pontosan mit is jelent az "ugyetlen". De amator szinte barkibol lehet :-)
2016. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!