Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van reális esély...

Szerintetek van reális esély magyar győzelemre a portugálok ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért gondoljátok így? Ha pedig nem, miért nem?

Nem vitát szeretnék indítani, csak kíváncsi vagyok milyen érvek szerepelnek az oldalak mellett.



2016. jún. 22. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem van mert a magyarok elég jól játszanak az eb-n a portugálok pedig hírnevükhöz képest nem a legjobban, de sztem rgy döntetlen jobb lenne hiszen minél jobb helyezést érünk el annál erősebb csapatot kapunk tehát csoportelsőként továbbjutva lehet hogy olyat kapunk aki simán megver (esély van hogy nem de kicsi pl spanyolok) de ha csak csoportnásofikként jutunk tovább vagy 3.ként akkor gyengébbet kapunk és lehet hogy továbbjutunk a nyolcaddöntőbe. (A cél minél előrébb végezni és csak a legvégéb játszani a jókkal nem rögtön kiesni ellenük :D)

Amúgy neked mi a véleményed? :)

2016. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekünk az lenne a legjobb, hogyha portugália és izland is nyerne. Mindkettőre látok esélyt.
2016. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem van esély rá h nyerünk. A csapat nagyon öszetett, rendezett. Eddig egy gólt kaptunk, azt is 11-esből, szóval ez is elárul valamit a védelmünkről. Hatalmasakat alakít a csapat. A portugálok viszont most nem olyan jók. A döntetlen is jó lenne, de az még nagyobb szó lenne, ha le is győznénk őket:D Én arra vagyok kíváncsi h ki fog játszani, mert sokaknak van sárga lapja. És a jobb focistáknak is, akikre viszont most nagy szükség van.
2016. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Reális esély nincs, de szerencsére a fociban sokszor ez nem számít :)


Portugália nincs formában, mi pedig nagyon lelkesek és szerencsések voltunk idáig.


Emellé nem árt figyelembe venni, hogy míg a portugáloknak mindenképpen győzniük kell (vagy legalábbis rizikós lenne döntetlenre játszaniuk), nekünk szinte mindegy az eredmény, csak az a kérdés, hogy az angolok, a horvátok vagy a belga-ír-svéd hármas valamelyike ellen szeretnénk játszani.

2016. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Van, mert nagy a nyomás a portugálokon, rajtunk meg semmi. És ráadásul a portugálok annyira képesek szerencsétlenkedni! Pedig jó focistáik vannak, de valahogy mégsem megy ez nekik.

Szóval velünk fut a szekér, velük meg nagyon nem, így akármi is lehet.

2016. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

3-3 azért elég merész véleményem szerint.

Jók vagyunk,és annyira jó látni,hogy végre Magyarország összetart,és egy emberként szurkol a fiúkért!:)

2016. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Amíg a politika nem tolakodik bele, addig természetes, hogy együtt szurkolunk.
2016. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Vegülis nyertünk😊 Legjobb meccs volt. Főleg mert láttuk Ronaldot hisztizni😂
2016. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!