Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a magyar válogatott lett a csoportkör legjobb "fehér" csapata?

Figyelt kérdés
Azon csapatok, amelyeknek több pontjuk lett, vagy ugyanúgy veretlenek lettek, mind rendelkeznek fekete játékosokkal, melyek nagy része Afrikában született.

2016. jún. 22. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ki a szart érdekli ez? Nem mindenki olyan kis rasszistapalánta, mint te vagy...
2016. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista, csak egy szerintem igen nagy dolog, hogy az összes játékosunk magyar (kivéve Nikolic-ot), ellenben a többiekkel, akik "megveszik", majd honosítják a tehetséges afrikai játékosokat, és így is sikeresek tudtunk lenni.
2016. jún. 22. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem nagyon veszik meg azokat a játékosokat, mert ott vannak kéznél. Sokuk másod- vagy harmadgenerációs bevándorló, tehát már az adott ország utánpótlásában nevelődik.

Egyébként nem csak Afrikából, hanem Brazíliából is "importálnak" játékosokat előszeretettel - pl. Németország, Portugália elsősorban.

2016. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

No to racism! (Vagy hogy írják, nem tudom, de ugye ez a jelmondat!)


Én meg azt néztem, hogy térképileg kik esnek ki, kik maradnak bent...

Kelet-Európa meg a Balkán kezdett kihullani. A menő Nyugatról csak a svédek, osztrákok potyogtak ki. Jó, hogy mi, a szlovákok, lengyelek és horvátok maradtunk... :D

2016. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok rájuk
2019. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!