Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vajon mit üzent C. Ronaldonak...

Vajon mit üzent C. Ronaldonak az edző azon a cetlin, amit beküldött neki a meccs alatt?

Figyelt kérdés

Azt is mutatta a tv, amikor az edző papírt kért és elkezdett írni. És az is látszott, hogy odaadja egyik játékosnak a pálya szélén, aki odavitte Ronaldonak. Szerintetek mi állt rajta?


(Egyébként szabad így papíron üzengetni meccsen?



2016. jún. 23. 03:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
84%
Azt,hogy ne sìrjon hanem inkább csináljon valamit :D Amùgy szerintem azt sosem tudjuk meg.
2016. jún. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Cortez70 ***** válasza:
89%
Csinàljon valamit? Azèrt kèt gólt csak rúgott. ;)
2016. jún. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
A papíron vagy a sajtos pogácsa receptje volt,vagy pedig az,hogy "MIVAAAAAAAAAAAN RONALDOO TE VEN OREG ROKA ELVERNEK A MAGYAROK?!!" :D
2016. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerelmes levél😂 De egyébként ez tényleg szabályos? Tuti ráírta h "Ronaldokám haladjál már ezek nagyon rúgják a gólokat!" Kicsit alábecsültek minket😊 Nem baj, többet már nem fognak. Hajrá magyarooooook!❤
2016. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kollega szerint az Izlad-Osztrák állást jelezte neki. Hát még jöhetnek a tippek! :)


Amúgy szerintem nem annyira becsültek alá minket, inkább szimplán lenéztek. Azért az edzőjük nyilatkozataiból nem az jött át, hogy simán elvernek majd... Továbbá úgy láttam, a portugál edző meg is tapsolta az első magyar gólt, amellett, hogy közben mérgelődött, én itt nem alábecsülést érzek.

Persze Ronaldó biztos alábecsült..., azt nem vitatom. :D

2016. jún. 23. 14:57
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen,inkább Ronaldo becsült le minket,az edző valóban megtapsolta az első gólunkat,illetve ha jól láttam Ronaldo is megtapsolta Király Gabi egyik védését. :)
2016. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
76%
Ronaldot en eddig egy fa@a fiunak hittem de most inkabb azt mondom, hogy egy bekepzelt majom... A mieink viszont... le a kalappal elottuk! :)
2016. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
14%
fa@a fiu az megnyugtatlak
2016. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Eddig sem volt Ronaldo szimpatikus, de most már kifejezetten ellenszenves.

Egyébként szerintem, azt hogy mi volt a papírra írva, soha nem tudjuk meg. De az, hogy a másik meccs állását, az lehetségesnek tűnik.

2016. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
39%
Mi a gond Emőke? :) jobbak a latin pasik mint a magyar pasik? Én nem vagyok oda értük! :D
2016. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!