Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar Labdarúgó válogatott eddigi EB szerepléséről? És mennyi esélyünk van a nyolcaddöntőben Belgium ellen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 10:51
 1/8 likebike ***** válasza:
88%
Engem lenyűgöztek,az a tegnapi meccs milyen színvonalas volt!Amúgy mennyi meglepetést okoztunk már,szóval igen,van esélyünk a belgák ellen.
2016. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is van esély ...a tegnapi meccs a portugálokkal nagyon odabasztunk mert lebecstek minket . Eddig is nagyon rágyurtunk a meccsekre és Király Gabi is nagyon királyul véd szóval az eddigi sikerek tuti hogy mégjobban motiválják a csapatot . Szerintem jók leszünk .
2016. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is ismét jól fog játszani a csapat. Hihetetlen rendszer, taktika van a csapatban. Régóta nem lehetett már látni ilyen összeszedett játékot tőlük. Reméljük továbbra is ilyen szuperül fognak játszani:D Most már biztos nem becsülnek le minket:D Megmutattuk ki a király! #HUN
2016. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.

De azért én aggódom, az eddig mutatott játékunk alapján bőven van esélyünk a belgák ellen, viszont egy csoda sem tart örökké.

2016. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Csodálatos teljesítményt nyújtottunk eddig.

1. Kint vagyunk az EB-n ez már egy nagy szó. 2. Mindemellett csoport elsők vagyunk, veretlenül.

3. A hatalmas nagy hab a tortán pedig, hogy nagyon nagyon színvonalas játékot tudtunk nyújtani a portugálok elleni mérkőzésen. Egy élmény volt nézni, még annak is, aki amúgy nem rajong a fociért.


Én bízom a vasárnapi magyar sikerben! És biztos vagyok benne, hogy színvonalas mérkőzés lesz ez is. De bárhogy is alakul a dolog van mire büszkének lennünk. SENKI nem bízott abban, hogy eddig is eljuthatunk.


HAJRÁ MAGYAROK!

2016. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
Utálom a focit, de annyi hazaszeretet volt bennem hogy megnézzem mind a 2 meccset, és lenyűgöző volt, nagyon jó lett volna a 4-3 de így is nagyon jó volt
2016. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jól játszanak. Német-Magyar döntő lesz!
2016. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tipp: 1-0 hosszabbitas után magyarországnak. Dzsudzsak szabadrúgásból, egy-egy kapufa, kihagyott belga tizenegyes.
2016. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!