Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már kb.4-5 éve kosarazok de...

Már kb.4-5 éve kosarazok de az edzők nem akarnak játszatni és nem tudom miért. Lehet hogy azért mert sokszor letáborozok a támadásban és nem török be. Még sose voltam válogatott. Hogyan lehetnék válogatott?

Figyelt kérdés
ÉS sokszor félős is vagyok és nem tudom hogy most kéne tennem.

#edzés #kosárlabda #sport #válogatott #hogyanlegyek sikeresebb?
2016. jún. 23. 20:48
 1/2 anonim válasza:
Gyakorolj,gyakorolj,légy elszánt,és soha ne add fel. Ha lehetőséget kapsz akkor hozd ki magadból a legtöbbet.Az edzéseken mindig legyél ott,és tegyél meg mindent a fejlődésed érdekében és akkor ha az edzőid látják majd rajtad hogy akarod és hajtasz akkor előbb vagy utóbb lehetőséget fognak neked adni.Szorgalommal akarattal sikerülhet,és ha nagyon akarod bármit elérhetsz, csak mindig akarnod kell jobbnak lenni.SIKERÜLNI FOG!! Én hiszek benned!Sok sikert!
2016. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A munkának mindig megvan a gyümölcse. Csináld és ne hagyd abba. Nézd meg a motivációs videót, amit Storck vetített le a válogatottnak. megtalálod
2016. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!