Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket nem zavar ez a Kleinhe...

Titeket nem zavar ez a Kleinheisler srác?

Figyelt kérdés
Sok életerős kontrát elcseszett már azzal,hogy a tizenhatoson kívül rálövi,persze fölé..

#focista #eb #futball #kleinheisler
2016. jún. 24. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg energikus, kreatív és okos játékot játszik a középpályán. Személy szerint kedvelem, abszolút helye van a válogatottban!
2016. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Vannak elhamarkodott döntései, de rendkívül hasznos tagja a csapatnak.
2016. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
57%
Meg mondom őszintén, hogy én is hasonlóan látom. Először is nem bántani akarom Kleinheislert, mert lehet rajta látni, hogy nagyon lelkes, csak azért az nem elég. nem értem miért őt választották meccs legjobbjának, amikor értelmetlenül fölé durrantotta többször is, ahelyett hogy jobban bejátszotta volna vagy lepasszolja ... ezt követően gesztusait bírom ... ő nem befejező csatár, ettől még rálőheti adott helyzetben, de ne minden áron és értelmetlenül. Egyébként Gép a beceneve, mert akkora dinamizmussal hajt előre.
2016. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak ő csinálja ezt. Dzsudzsák például amikor befelé húz, keresve a lövőpozíciót, csak azt nézi, hogy mikor szúrhatja rá - pedig ilyenkor egy okos bepassz, amikor mindenki lövésre számít, talán többet érne.

Nyilván ez a taktikai feladata, de kiszámítható. Nem merünk még letáborozni az ellenfél kapuja előtt, járatni a labdát, megvárni, míg nyílik a rés a pajzson - mert tartunk attól, ha elveszítjük a labdát, akkor lerohanják a csapatot. Ezért túl sok az elhamarkodott lövésünk. De ebben is érzek némi javulást szerencsére.

2016. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!