Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én szeretem csak az...

Csak én szeretem csak az ilyen stílusú játékosokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy fociban mindig azokat a játékosokat favorizálom akik tudnak jól cselezni, rugni,beadni stb... ha már középpályás nálam azt jelenti tudjon már cselezni ha csatár akkor meg pláne! Nem bírom az olyan sztárjátékosokat akik úgy lettek sztárok hogy nem is tudják jól beforgatni a védelmet!Mire ez a nagy felhajtás körülöttük?(Joe Cole,Lampard például vagy a nagy Beckham)
2010. ápr. 13. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mért pont két Chelsea-játékost írtál? Írhattad volna Fletchert vagy Carrick-et is!


Amúgy amiről te beszélsz, az az ideális szélső (Joe Cole is tud cselezni meg beadni!) A belsőközéppálysáok (Lamps) inkább akkor jók (főleg az angoloknál) ha jól látnak a pályán, jól passzolnak és tudnak távolról lőni! Meg az se hátrány ha fizikailag is erősek...

2010. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért van az, hogy utálom a színészeket a pályn, mint Cristiano Ronaldo?
2010. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Őt én is
2010. ápr. 13. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Lampard - óriási lövőtechnika

Beckham - világ legjobb "beadójátékosa" majd a mai napig


ha valamelyikük tehetségének, tudásának a 8% megkapnám...húhh...Magyaro. legjobbja lennék!


és a futball nem csak támadásból áll. azért mert Beckham nem látványosan cselez, sokat dolgozik a pályán!

!


bár én is jobban szeretem a "SAMBA" féle játékstílust!

2010. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!