Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor jön haza a magyar...

Mikor jön haza a magyar válogatott az EB-ről?

Figyelt kérdés
Lehet tudni pontosan, hogy a repülőjük mikor érkezik (vagy csak, hogy melyik nap)?

2016. jún. 27. 11:11
1 2
 1/18 partizana ***** válasza:
2016. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ma. Hősök terén, 6 órakor lesz a fogadtatásuk.
2016. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy ma 5kor a Hősök terén.
2016. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit furcsának tartom, hogy az induló csapatok számát 16-ról 24-re emelték, és ez a "kis" változás hirtelen senkinek nem jut eszébe. Ha nincs az emelés, a magyar csapat az első körben kikap.
2016. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4 És? 1960-ban meg csoportkör sem volt, a záró szakasz meg oda-visszavágós volt. Aztán megváltozott, mint ahogy most is. Ez nem von le semmit a későbbi csapatok sikereinek az érdeméből, csak az olyan károgók mint ti tudjátok állandóan ezt hajtogatni.

Ha kevesebb csapat jutott volna be, akkor teljesen máshogy alakultak volna a selejtezők is. Senki sem tudhatja, hogy mi lett volna akkor, ha a selejtezőben úgy indulnak neki, hogy csak az első két helyezett jut tovább.

De különben sem számít ez semmit, a lényeg, hogy mindenki leírt minket, ennek ellenére szépen játszottunk a selejtezőkben és az EB-n is. De mindegy, mert ígyis-úgyis ott vagyunk a legjobb 16ban, Ausztriát legyőzve, portugálok és belgák ellen szépen helytállva.

2016. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
A belgák ellen szépen helytálltunk? Nem 4-0 lett az eredmény az ő javukra, ahol 2 gólt 2 perc alatt bevágtak? :/
2016. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Láttad is a meccset, vagy csak az eredményt nézted meg? Ajánlom olvass utána, ne csak a károgás menjen.
2016. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Végignéztem a meccset, bár kétszer elaludtam sajnos (az első gól után nem sokkal, még az első félidőben). Aztán utána már valahogy potyogtak a gólok. Nekem ebből inkább az jött le, hogy a belgák meg akarták mutatni, hogy nem kell különösebb erőfeszítés ahhoz, hogy egy magyar csapatot leverjenek.
2016. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Gondoltam.. Utána potyogtak a gólok? Igen, az utolsó 10 percben, amikor a védekezésből feladva mindent a támadásra tettünk fel, nem pedig fülünket farkunkat behúzva vártuk, hogy kikapjunk. Nem féltünk kockáztatni, sajnos nem jól jöttünk ki belőle, de ezt be kellett vállalni egy erősebb csapat ellen.

Mintha számítana, hogy 1-0 vagy 4-0 a vége.. Gondolom szart sem értesz hozzá, ha ez nem egyértelmű számodra.

2016. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha 1-0-ra kapunk ki, akkor valóban azt mondom, hogy szerencsétlenül jöttek ki a dolgok, és egy szoros meccs volt. De 4-0..


A nem értesz hozzá részhez: Az ország felhígult a divatdrukkerekkel akik hirtelen nagyon kezdtek rajongani a magyar csapatért; vicces, hogy nagy részük még 4 embert sem tudna felsorolni a magyar csapatból. Ne érts félre, nem örülök a magyar kiesésnek, teljesen nem érdekel, mindössze túl nagyra van becsülve ez az "eredmény", és felfújva ez a "siker". Az eredmény a lényeg (mint te is írtad), és mi kiestünk.

Azért remélem, a belgák eloszlatták a rózsaszín ködöt, amit a magyarok a fejükben alkottak arról, hogy majd valami elit csapat ellen játszunk a legjobb akármennyi csapat közt.

2016. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!