Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyi esélyünk van a belgák...

Mennyi esélyünk van a belgák ellen?

Figyelt kérdés
Szerintetek van valamennyi esélyünk nyerni ellenük?

2016. jún. 26. 01:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

A fogadóirodák szerint 6,5-ös szorzó jár magyar győzelemre, szóval a profk szerint nincs sok esélyünk.


De a belgák szerintem nincsenek annyira jó formában mint amennyit vártak tőlük előzetesen, mi meg sokkal jobban játszunk, mint amennyi várható ettől a kerettől.


Szóval simán benne van, hogy nyerünk. Wales se legyőzhetetlen, aztán meg talán a lengyelek jönnének, akik szintén nem egy top csapat, szóval akár döntőig is menetelhetünk.


De ne legyen senki elkeseredve, ha ma kikapunk, már bőven túlteljesítettük az elvárásokat. Örüljetek hogy idáig eljutottunk.

2016. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
simán szerintem nyerünk
2016. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 KassaLewis válasza:
71%
Simán? A belgák egy anglia szintű csapat. Én is persze hiszek abban h továbbjutunk de kemény meccs lesz. Bernd szerintem elég védekezőre fogja venni a játékot (habár én kosarazom, de ez az én véleményem). De persze ha már bennt vagyunk a legjobb 8ban akk ott nem lesz nehéz dolgunk mert wales azért nem a legkomolyabb ellnefél
2016. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
kikapunk
2016. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Az elsönek van igaza !!!
2016. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Nincs sok esélyünk, de azért valamennyi van. Mindenesetre a belga csapat jobb a portugálnál, szóval fel kell kötnünk a gatyát.
2016. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
KassaLewis: azért a belgák jobbak az angoloknál. A FIFA világranglistán is most csúsztak vissza a 2. helyre, nemrég még elsők voltak. Az angolok pedig azért hátrébb vannak. A belgák baromi jók, és a magyarok pedig most nagyon jók. Én egy 2-2-ben reménykedem és a végén a 11-esek döntsenek
2016. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ


:DDDDD

2016. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Ez valami borzalmas meccs volt. ._.
2016. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
4-0-ra aztán büszkék lehetünk...
2016. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!