Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet belőlem válogatott...

Lehet belőlem válogatott kosárlabdázó?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok 172cm, 52 kiló és heti hat edzésem van. A serdülő csapattal is járok meccsekre,pedig a gyerekbe tartozom. A sulinkban én vagyok az évfolyam legjobb fotója. Egy olyan kupán amin kb 100 ember vett részt gólkirály lettem (5 meccsen 96 pont). Most nyári szünetben napi szinten futok,és ha lesz rendes palánkunk kosarazni is minden nap fogok. Viszont látok nálam sokkal jobb játékosokat (pl. a Vasasba vagy a Pitykébe)

Mit kéne tennem hogy válogatott szintre fejlődjek?



2016. jún. 29. 11:12
 1/2 SuperStar014 válasza:

Szia!

Szerintem lehet beloled jo kosaras csak legyel mindig motivalt edzesen kovesd az edzod utasitasait a feladatokat maximalisan csinald es ha egyedul is edzel akkor is szabalyosan csinalj minden feladatot es ne add fel soha az almodat!! Mellesleg en is kosarazok 14/F irj privatba ha van kerdesed

2016. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én azt mondom, hogy simán lehet. Kitartás! Ez alapján szerintem tehetséges vagy, csak maradj ilyen kitartó is! Én ismerek jó pár válogatott kosarast. A nagy részük még sehol nem volt 12 évesen.

Figyelj az edzésen, legyél kitartó és soha ne add fel. Harcolj és bármit elérhetsz.

(Ui: lehet hülye kérdés, de ha 12 vagy, most már nem inkább a tini csapatban játszol?)

2016. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!