Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet valakiből jó...

Hogyan lehet valakiből jó szélső (foci)?

Figyelt kérdés

Mik azok a képességek, amiben egy szélsőnek jobbnak kell lennie, mint a többi játékos?

Én személy szerint (csak haverokkal focizom) gyorsan futok, erős vagyok párharcokban, aránylag pontosan ívelek, viszont nincs nagy rúgóerőm és ügyetlen vagyok, tehát cselezésből gyenge. Milyen területeken kellene fejlődnöm, hogy jó szélső legyek? Nyilván nem PL-szintre akarok feljutni, csak szeretnék normális játékos lenni.



2016. júl. 2. 16:59
 1/1 anonim válasza:
A gyors futás fontos, erőn azért lehetne csiszolni, mert ha mélyebbről indulsz, jó lehet ha jól meg tudod indítani a másik szélsőt/csatárt. Néhány cselt sem árt megtanulni. De talán a legfontosabb, hogy jó erőnléted legyen, mert általában vissza kell jönni védekezni, aztán támadáshoz felérni, megint vissza. Szereléseket is gyakorolhatod, az is jól jöhet.
2016. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!