Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 17évesen van lehetőségem az...

Gubamark kérdése:

17évesen van lehetőségem az óbudai kaszásoknál kosarazni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mivel már 17éves vagyok vagyis leszek augusztusba és az oldalukon azt olvastam, hogy 9-16éves korig lehet jelentkezni, ezesetben tudok valahogy ott kosarazni? Én néztem félre vagy már nincs rá lehetőségem?

#kosár #óbudaikaszasok
2016. júl. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy érted, most kezdenéd? mert ahhoz késő.

de ha eddig is edzettél valahol, akkor sztem simán mehetsz.

2016. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem egyesületben még nem edzettem csak utcán játszottam, illetve amég volt suliban kosár oktatás addig ott, de nagyon szeretek kosarazni. Csak oda nem tudok menni, máshova igen vagy már egyáltalán nincs rá esélyem?
2016. júl. 7. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nézd, nem lehetetlen, csak nehezebb.

ugye az egyesületek hajtanak a minél profibbakra és a rendszeresen edzőkre, de ha van netán ismerősöd, akkor persze megoldható minden (ha nincs, szerezz!)

2016. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden tőlem telhetőt megteszek. Igazából, bírom a gyűrődést és gyorsan tudok fejlődné, már rég óta küzdő sportolok, de ugye kosárlabdázni mindig is csak utcán játszottam, különböző emberekkel.
2016. júl. 9. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
mondom, legtöbb egyesületbe úgy lehet bekerülni h szerezz egy havert onnan, tök mindegy ki, csak legyen valami kapcsolat, aztán onnan már sínen vagy.
2016. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!