Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még profi játékos?

Lehetek még profi játékos?

Figyelt kérdés
A történetem: Jelenleg 20 éves vagyok, és fiatalabb koromban rendkívül tehetségesnek tartottak, és tényleg nem nagykepusegbol, de a kortársaim közül tényleg mindig kiemelkedtem, volt olyan válogató torna ahova el sem kellett mennem, mert azt mondták szükség van rám, a pest megyei válogatottnak is tagja voltam, szóval tényleg ügyes játékosnak számítottam, és volt egy nagyobb válogató torna, még ott kellett volna jó teljesítményt nyújtanom, és akár egy itthoni nagyobb csapat utanpotlasaba is elkerülhettem volna, de végül a szüleim valamiért nem vittek el, és 10 éves koromban az édesapám elhunyt, ekkor abba hagytam a focit, mert mindig Ő vitt edzésre, meccsekre, volt hogy Ő volt az edzőm, és akkor nem tudtam folytatni a focit, azóta nem is fociztam csapatban, csak pl. suliban, vagy kisebb tornákon a haverokkal, de akkor is érződött, hogy a labdával nem vagyok rossz viszonyban, nem estem el a saját lábaimban, de a lényeg: A kérdésem az lenne, hogy ha keményen dolgozok, és sikerül jó erőnléti állapotba hozni magam érdemes esetleg valamelyik itthoni nagyobb klubhoz elmenni, hogy pl. egy edzésen próbajáték szerűen had mutassam meg mit tudok? Hátha azt mondanák, hogy van bennem.lehetőség, és segítenének fejlődni. Persze tudom a játékosok 80%-a kiskora óta folyamatosan focizik, de számtalan példa volt már rá, hogy valakit később fedeztek fel (tudom, erős példa, de jelenleg erre remek példa Jamie Vardy, pár éve gyári munkás volt, ma pedig már angol válogatott) persze tudom, hogy nem én leszek az új Puskás, de mit gondoltok, egy próbát megérne? Lehet 10 perc után azt mondanák, hogy nem vagyok elég jó, de legalább tudnám, hogy megpróbáltam.

2016. júl. 8. 23:01
 1/1 anonim válasza:

Mièrt ne èrne meg egy próbát?

Hisz SEMMIHEZ SINCS SOHA KÈSŐ

Kövesd az álmaid!

Legyen már egy kis önbizalmad, ha tènyleg szereted ès jó vagy akkor èrdemes foglalkozni vele. Persze ha nem sikerülne mellette lehetsz te is egy kiváló edző, szóval olyan okj-s kèpzèst válassz vagy tanulmányi stratègiát. Apud odafenntről büszke lenne rád. Indulj el, ez a TE utad. Hajrá!

2016. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!