Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » AZ EB-n ki az esélyesebb?

AZ EB-n ki az esélyesebb?

Figyelt kérdés
A franciák vagy a portugálok nyerik? Tesómmal már összevesztem ezen, szóval most inkább titeket kérdezlek :D
2016. júl. 9. 11:45
 1/5 anonim válasza:
68%

Szerintem a franciak eselyesebbek, a nemetekkel valo meccsrol itelem meg, mert tobbet futottak, mint ahogy eddig a portugalokat lattam. Viszont a portugalok nagyon jol vedekeznek, es az alapjan jatszanak, hogyha az ellenfel rug egy golt, akkor egyenlitsenek. Ami mondjuk szerintem jo taktika, de en akkor is a franciaknak szurkolok:D apanak van egy elmelete, miszerint a portugaloknak kene nyerniuk, mert akkor mi magyarok eltudnank mondani, hogy hat azok nyertek, akikkel mi is jatszottunk, es az eredmeny egyenlo lett. Logikus vegulis, de szerintem nem erdemlik meg a portugalok, sot szerintem pl a nemetek jobbak voltak a franciaknal, megis ok nyertek, de hat persze ezekhez a meccsekhez szerencse is kell..

Szoval igazabol szerintem nem kell olyan veresen komolyan venni ezt az egeszet, hogy osszevesszetek miatta, lesz ahogy lesz, aztan majd kovetkezo alkalommal talan a magyarok is tovabb eljutnak.:)

2016. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Amikor egy csapat, ilyen eredményekkel eljut a döntőbe, akkor bármi előfordulhat. Nagyon bízom benne hogy a franciák helyre teszik őket. Bírom a portugálokat, de nem érdemlik meg a döntőt.
2016. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tejbegríz bebax még 2-t, aztán már többet elért mint krisztina XDDD
2016. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
A franciak iszonyu erosek, de én még az argentinokat is eselyesnek találom
2016. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
remélem a "franciák"
2016. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!