Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tanuljak meg pontosan...

Hogyan tanuljak meg pontosan passzolni?

Figyelt kérdés
Üdv! Most télen leszek 15 és 2 éve focizok egyesületben. Addig csak haverokkal játszottam. A mi egyesületünkben nincsen u16 csak u15 es u17 igy csak a 14 es 16 éveseknek van saját korosztályuk. Az őszi idényt tudnám csak lejátszani a kicsikkel, ahol az egyik legjobb vagyok. A nagyobbik csapatban az a két bajom van hogy egyrészt gyenge vagyok, másrészt nem passzolok mindig pontosan, illetve a magas eros labdakat sem tudom mindig atvenni. Hogyan tudnám azt fejleszteni hogy pontosan passzoljak, azt hogy ne lökjenek el olyan könnyen, es azt hogy gyorsabb legyek labdaval? Köszi 14/f

2016. júl. 12. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként technikas vagyok, jól cselezek, csak azsem jut eszembe mindíg hogy hova a legjobb passzolni, kit játsszak meg a labdával. A válaszokat nagyon köszönöm!
2016. júl. 12. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nem mindig tudod, h mi a jó megoldás amikor passzolni kéne, ergo nem túl jó a látásod a pályán. Nekem ebben rengeteget segített a FIFA-zas, mert felülről belátod az egész pályát és a játékosok bemozgásai is nagyon jól imitálják azt ahogy az a valóságban történik.
2016. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is szoktam fifázni de nekem csak a 13van meg es azt meg már unom😭
2016. júl. 12. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult passzolni. Abba az irányba rúgod a labdát a megfelelő távolságból, ahol a haverod vagy csapattársad áll. Azt is meg kell találni, hogy milyen erővel. Fellökni meg azért löknek fel a nagyok, mert ha magamból indulok ki, akkor 14 évesen 45 kiló voltam 16 évesen 70 kiló. Erősítéssel lehet javítani, hogy ne lökjenek fel, például fekvőtámasz, húzódzkodás, guggolás. Fegyencedzést ajánlom, jól lehet vele erősíteni, torrentről töltsd le a könyvet.
2016. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szén García Balu válasza:
vegyél egy kiskaput a kertbe és lövöldözgesd bele..apukádat kérd meg hogy lövöldözgessetek egymásnak magas labdákat..edzéseken sokat célozd a kapufát ( amikor nem kell gólt lőni xd ) stb
2016. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!