Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért sztárolja Storck ennyire...

Miért sztárolja Storck ennyire Szalait?

Figyelt kérdés
Nem egy labdabisztos játékos,rendre elpattannak tőle a labdák. Szerintem,menjen el egy Holland másodosztályba egy idényre, és építse fel magát!

2016. aug. 1. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeségeket beszélsz. Az EB-n az osztrákok elleni meccsen, birtokoltuk a labdát, ő futotta az egyik legtöbbet, úgy hogy előre van tolva egyedül. Inkább még tanulj egy kis helyesírást.
2016. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah, nincs mibe belekötni,aztán már helyesírás? :DDD Menj aludni!
2016. aug. 2. 17:26
 3/8 rajcziz válasza:
Ha nem kap labdát, és hátra kell jönnie elősegíteni egy támadás kialakítását, az is megy neki. Emellett sokat dolgozik a pályán, arról pedig igazán nem tehet, hogyha egyedül van elöl, négyen mennek rá és elveszíti a labdát. Gondolom, a tapasztalata sem elhanyagolható.
2016. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszerű... mert Szalai a legjobb csatárunk
2016. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, hogy megváltoztak a Szalairól alkotott vélemények a közgondolkodásban. Még pár hónapja mindenki sz*rrá szidta, hogy milyen egy hulladék játékos, most meg 3-an is szépeket írnak róla.


Egyébként magyar szinten tényleg ő az egyik legkomolyabb kvalitású játékos. Egy Bödével össze se lehet hasonlítani, már csak azért is, amilyen csapatokba már megfordult Szalai. Annyi, hogy nincs formában, de még mindig foglalkoztatják és számolnak vele kis csapatok a világ legerősebb bajnokságában... azért az valami, csak nem h*lyék a németek, meg Storck és nem elfogult Szalai-fanok csupán. A Mainz-ba óriási idényeket futott, ha az a formája visszajönne komolyabb válogatottakba is beleférne, nem hogy a magyarba. Egy csatárnál amúgy is természetes, hogy több az eladott labda, vagy az amit nem tud megfelelően megjátszani. A legjobb, amikor mondod, hogy holland másodosztályba menjen... persze, német középcsapatnak volt a csatára, de most menjen egy sokkal gyengébb bajnokságba, de ott is rögtön csak a másodosztályába. Ne röhögtess már. Neki játéklehetőség kell és bizalom. Esetleg lehetséges, hogy jobb lenne egy gyengébb ligába egy ahhoz képest erős, topcsapatba játszania, mert egy kiscsapatba nehéz pengének lenni és akkor könnyen elillan az önbizalom... de ez nem azt jelenti, hogy holland másodosztály. Lehet nem lett volna baj, ha marad a Hannoverbe a német másodosztályba, és elkezdi ott rúgdosni a gólokat (a hannover rögtön egy 4-essel kezdett). Vagy egy holland, belga, ukrán top, vagy legalábbis ottani erős csapat lehet jobb lenne. De viszont itt kétségtelenül nagyobb a színvonal. Mondom Szalainak játéklehetőség kell és bizalom elsősorban. Kicsit azt érzem, hogy ugyanaz van vele, mint Torressel, csak kicsiben. Elkezdett nagyon jól játszani, aztán nem tudta felvenni a ritmust, egyre nőtt rajta a nyomás, elillant az önbizalma, már mindenki a föld alá szidta, hogy sose volt jó játékos stb. Aztán a Torrest is kihúzta Simeone és a remek Atlético, és látjuk, hogy majdnem csúcsformában játszik, én azért őt sose tartottam a legjobb csatárnak, most meg már kezdi régi önmagát idézni ezzel. Egy csatárnak nagyon frusztráló ha nem jön néhány meccsen keresztül a gól, elkezd görcsölni, stresszelni, hogy "jaj, mostmár a következőn mindenképp be kell találnom", és ez egyre lejjebb sodorja. Meg a csatár elég kiszolgáltatott, mert ha nincs meg az a játékerő, az a támogatottság, akkor nehéz gólt rúgni, a Hannoverbe azért nem osztják neki a labdákat, és abba a bajnokságba az egy boxzsák csapat volt. Ott örül az ember, ha 10 meccsen kétszer-háromszor betalál. Szerencsére most a sikeres EB szereplés visszahozhatja a formáját és akkor lesz megint egy komoly csatárunk. Szalaiba legalább érdemes fektetni, nem úgy mint a két ballábas Bödébe, ő jó egy favágó focit játszó, 0 futballkultúrájú feröer ellen, de nem egy nemzetközi szintű futballista.

2016. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most akarják elcserélni vhova.:)))) Igaz, Portugália ellen már elfektette Pepét egy csellel,de nem bundesliga elején fogják tesztelgetni.
2016. aug. 8. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
én eddig se szidtam :D úgy gondolom ő az egyik legjobb magyar játékos..... mindenkinek vannak rosszabb szériái
2016. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem szidtam eddig sem, főleg mert a két norvég selejtező előtt a büdös ge cis életben nem néztem soha magyar futballt korábban (21/F) :)))


Storck meglátja valakiben a lehetőséget, amihez aztán az az ember vagy fel tud nőni és élni tud vele, vagy nem. Storcknak nincs egy titkos Superman-látása, hogy egyből mindenkiről megmondja hogy belőle lehet az új szupersztár, de a tevékenységük alapján megvan hogy kiben lát esélyt. Szalaiban még lát. Ezért belé helyezi a bizalmát.


Nem tudom ezen a dolgon mi olyan felfoghatatlan.

2016. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!