Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen karriert lehet befutni...

Milyen karriert lehet befutni utánpótlás tapasztalatok nélkül?

Figyelt kérdés

19 éves leszek októberben, de eddig csak kispályán fociztam, voltam néhány edzésen 13-14 éves koromban a helyi megye 1-es utánpótlás csapatnál, de a fizikumom (és önbizalom, tanulás) miatt inkább hagytam az egészet, pedig a technikám azt gondolom már akkor is meglett volna hozzá. Azóta posztot váltottam irányítóból védő (középső) lettem, és az elől szerzett tapasztalatok rengeteget segítenek nekem hátul, mind a játék és védelem irányításában, mind a szűk területen való összjátékban. Ifi játékosokkal is van alkalmam játszani hetente és úgy érzem nincs lemaradásom tőlük, pedig elég magas az iram, de nyilván nem nagypálya. A hátrányom talán a fejjáték, de ezen kívül szinte minden megy, talán még egy kis izom nem ártana, de nem erőből szoktam a szituációkat megoldani.


Tehát a kérdés, lehetel te akár Thiago Silva is, ha nem szereztél magadnak nevet ennyi idős korodra, akkor nem fogsz kelleni senkinek? Ha mégis bizonyítanék nagypályán van esély megyei szintről komolyabbra lépni, vagy nincs, ha nincs miért nincs? A futsal nem számít azért valamilyen szinten előnynek is?



2016. aug. 3. 05:17
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Max Megye szinten fox te már játszani. Már futball akadémián kellet volna lenned,mikor elvégezted a 8. általánost.
2016. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment. Próbálj az élet egyéb területén érvényesülni.
2016. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel elkéstél már. Én 12 éves voltam, amikor Olaszországba kerültem akadémiára. Első osztályban soha nem játszottam, de másodosztályig eljutottam. Soha nem érdekelt a pénz, csak a játék. Ezért is töltöttem szinte egész pályafutásomat az olasz harmad és negyed osztályban, meg 3 évet a Serie B-ben. Én játszani akartam, nem a pénzért koptatni a padot.
2017. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!