Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek, ha sikerül,...

Szerintetek, ha sikerül, lehet rendes pályafutásom?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Most, szeptemberben focizni indulok egy NB3-as csapat utánpótlás csapatához. Amint elvégeztem a 8 általánost,tartanék egyből külföldre. Most jönnek a kérdések!


1. Nekem kell az edzőmet megkérni,hogy küldjön el próbajátékra,vagy a külföldi csapatnak kell behívnia?


2. Az osztrák Rapid Wien megfelelő lesz? Amit tudni kell a klubbról,hogy állandó EL szereplők. Néztem az Ajaxot is,de drága a repülőre a jegy. (A legolcsóbb 60 ezer)


3. Asztmásan felejtsem el? 170 cm vagyok, 56 kg-al, 400 méteres futásokat (iskolakör) messze én futom le a leggyorsabban, 1.14p alatt. Kondícióval nem lenne baj.


Azért akarok külföldön játszani,mert a magyar edzők többsége nem érti,hogy kezeljék a fiatalokat. Például, Nagy Ádám is azért alkalmatlan a Seria A-ba (Akit megsértettem,bocs),mert a test-test ellen nem megy neki.



2016. aug. 1. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

14 évesen mit akarsz? Az edződnek mi érdeke, hogy elmenj?

ki nézi az nbIII-t?

A válogatottba se játszottál még, de külföldre akarsz menni?

A te szinted egy hobbi szint. Ha meglenne az nbI szint, ami 18 évesen lesz, akkor nézelődj. Senki nem vesz komolyan.

Ha 70kg izommal is így futsz, akkor komolyan vesznek

2016. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hobbi szint?:D Már bocs,de miért baj,ha én nem a vicc NB1-ben akarok edződni,hanem egy középcsapat utánpótlásában? Aki teheti az menekül az NB1-ből! Akiket meg felvettek Illés Akadémiára,azok meg nemtudnak átmenni rajtam, ha már 5x-re is leszerelem őket,akkor már elkezdik,hogy "r.hadj meg!"
2016. aug. 1. 18:54
 3/21 anonim ***** válasza:

mehetsz külföldre, csak külföldön is sok 14 éves van és sokuknak ez hobbi. Ha normál gimibe jár, sokuk talál más szakmát, és nem azért mert nálad rosszabbak.

De legalább a nyelvterületet belőnéd magadnak.

De az is lehet nem értek hozzá.

2016. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze,de,ott kapok szállást is, v úgy kell felmennem?:D Kapok majd pénzt ott úgyis,ha összegyűlrá annyi pénz,akkor albérlet lesz úgyis a családnak meg nekem.
2016. aug. 1. 20:30
 5/21 anonim ***** válasza:

Na most szerinted valaki nézi az nbIII at, hogy adjon neked annyi pénzt, hogy egy egész család megéljen külföldön plusz ők is mennének, itt hagyva a rokonokat, termést, állatot, vagy akárhol dolgoznak?

ohhhh

na jó kondizzá, meg van sebesség növelő edzés, meg lesérülés megelőző edzés

itt elég jól elmagyarázza az anatómiát, még ronaldo t is megemlíti:

gondolom vágod a külföldit

https://www.youtube.com/user/JDCav24

2016. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy vki nézze is az NB3-at? Aztmondtam,friss NB3-as u csapatban fogok focizni 2 évet,onnan mennék Ausztriába a Rapid Wien UTÁNPÓTLÁS csapatába. Itt kapnak pénzt a játékosok,azt kérdeztem,hogy nekem haza kell mennem IC-vel,vagy ott kapnak a külföldi játékosok szobát?-.-
2016. aug. 1. 20:50
 7/21 A kérdező kommentje:
De szerintem,te direkt provokálsz..
2016. aug. 1. 20:51
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem homály minden, és abban gondolkodtam, hogy 16 éves korodig kötelező az iskola, akár itt, akár külföldön.
2016. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Főleg,hogy 15 évesen fejezem be a 8 általános:DD Német meg megy,szal, foci mellet simán tudok tanulni Bécsben. :)))
2016. aug. 1. 21:13
 10/21 A kérdező kommentje:
Vagy jólvan,akkor maradok Mo.-n, megyek az Illés Akadémiába,és majd onnan a Rapidhoz próbajátékra:)
2016. aug. 1. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!