Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vélemények? Úgy néz ki végleg...

Vélemények? Úgy néz ki végleg eldőlt és a Spíler TV fogja adni a Premier Leaguet?

Figyelt kérdés
Vajna nyert.

2016. aug. 8. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki. Hetek óta ezen izgultam. K**rva anyját ennek a kaszinós g**cinek, azt hiszi a temérdek pénzével bármit megcsinálhat. Húzna vissza amcsiba.


Szerintem 99% hogy ott lesz, már egyre több cikket olvasok, ami ezt mondja de sokáig homályos volt, meg csak a Bors "számolt be", de ők erre nem reagáltak (pedig kérdezték őket, hogy most mi van akkor). Elvileg majd a rajttal együtt indul a Spíler TV, rögtön látható lesz rajta a Hull-Leicester.

2016. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
...az ország meg vesztett...
2016. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Simon Fejes válasza:

Én irtam egy levelet a Mindigtv-nek.

Ez volt a kérdésem:

"A spíler tv ingyenesen fogható lesz?"

Válasz:

az alábbi választ adjuk:


Társaságunk weboldalán beadott és a rövidesen induló új TV2 csoporthoz tartozó csatorna (Spíler TV) MindigTV kínálatban történő megjelenésével kapcsolatosan sajnálattal tájékoztatjuk, hogy a Ön által kérdezett csatorna díjmentes vagy pedig a előfizetéses programokat tartalmazó kínálatunkban történő megjelenésre vonatkozó információt pillanatnyilag nem áll módunkban biztosítani, mivel az ezzel kapcsolatos tárgyalások még folyamatban vannak.


Szeretnénk azonban jelezni, hogy az elektronikus médiában eddig megjelent hírek alapján és szerint az Ön által megjelölt csatorna a FEM3 csatornát fogja váltani, így vélhetőleg minden magyarországi szolgáltatónál a régi, FEM3 helyén lesz elérhető az új program.

2016. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megszoktam már, hogy a DS adja úgy mindenestől. Kicsit hiányozni fog, de szerintem az új csatorna se lesz gagyi. Mondjuk ennek alapja lesz, hogy jó kommentátorokat illetve szakértőket vegyenek fel.
2016. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#3:OFF:

A Prime fogja váltani a FEM3-at, nem?

2016. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
On: De tényleg, mi az, amiért csak a Tarrnál és a UPC-nél lesz ez a TV? És mi van a Digi-vel? Digis ősvárosban élek, ahol több a Digis, mint a UPC-s, Tarr meg egyáltalán nincs, mert a város a Duna-Tisza-közén található. Dögöljön meg a pocokfejű g*ci! Mehet a Stream!
2016. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most mindenkinek veszteség ez...de mikor a Spíler TV-t senki sem fogja vagy csak kevesen fogják előrendelni akkor pár hónap múlva Vajna úgyis engedélyezni fogja a Digiseknek és T-Homenak is. Addig meg stream sajnos....
2016. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!