Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kosárlabdáról mint sport...

A kosárlabdáról mint sport vélemények? Nekem való?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy épp a napokban beszéltünk a szüleimmel a különórákról.8 éve úszom(egy héten egyszer) és ezenkívül csak angol meg matek tanár jön hozzám egy héten egyszer.Nagyon sok az energiám tanítás után mivel utálok 6 órán keresztül a padban ülni ezért szeretnék valami rendes sportot.Mindenképpen labdajátékra gondoltam.Átgondoltam és szerintem csak a kosár jöhet szóba.A kertünkben van egy kosárpalánk és abba mindig dobálok, és azt mondják jól csinálom.A ziccer is megy.A baj az hogy nagyon alacsony vagyok.157 cm 34 kg (12 éves vagyok).Ez baj?Ja és kinéztem egy egyesületet a közelben.Heti 3 alkalommal lenne azt hiszem.

Mit gondoltok?Sortolja ezt valaki?Tapasztalatok?

(Köszönöm hogy elolvastátok)


2016. aug. 6. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Bárki űzhet bármilyen sportot, ha ezt az egészségi állapota megengedi. Nyugodtan kosarazz ha neked az tetszik. A korod, a súlyod, vagy a magasságod szerintem nem számít semmit sem amíg szereted amit csinálsz. Valószínű nem lesz belőled válogatott kosaras, de hát gondolom nem is ez a cél.
2016. aug. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát lesznek versenyek mert az egy egyesület de igen nem akarok kosaras lenni.Csak hobbiból.És köszönöm a válaszodat.
2016. aug. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!