Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnátok mondani?

Tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem mondani törzs erősítő gyakorlatokat? Mert kosárlabdázom és center posztot töltök be és nem nagyon foglalkozik velünk az edző és így tanácsok nélkül kell fejlődnöm.

Nem tudom szükséges-e de leirom:

Magasságom: 190 felett

Súly: 90kg-91kg

Korom: 16

Meg persze akár milyen tanácsot elfogadok amitől jobb lehetek



2016. aug. 16. 09:32
 1/1 Andrais válasza:
Szia! Én azt ajánlom hogy védekezésre és lepattanó szedésre erősíts. Nem tudom milyenek a körülötted játszó játékosok de az ajánlom hogy szedj fel pár kilót/izmosodj, de mindenféleképpen fizikai előnyben legyél az ellenfeleddel szemben. Tanácsolni csak azt tudom hogy nézz utána az NBA-ből a nagyemberek játékstílusához, például: Shaquille O'Niel, DeAndre Jordan. Mást nem tudok ajánlani mert Shooting Forward poszton vagyok, de azért remélem segítettem valamit.
2016. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!