Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nyilatkozatokról?

Figyelt kérdés

Most mindegy kiről van szó.

2011-ben ezt nyilatkozta:


"Nem akarok elmenni olyan helyre, ahol könnyebb, és ahol a mindennapjaim könnyebbek lennének." Mondta a cseh iDNES.cz weboldalnak.


Majd idén ezt:


– Örülök, hogy nehéz csoportba kerültünk. Talán én vagyok az egyetlen, aki csalódott volt a sorsoláskor, hogy nem kaptunk még erősebb ellenfeleket – vélekedett a százszoros válogatott középpályás.


Öt év telt el a nyilatkozat közben, de nagyon nehezen hiszem el, hogy van olyan ember, aki szeret szenvedni. Először azt mondtam megjátssza, de aztán rájöttem, hogy öt év elteltével is hasonlót nyilatkozik, akkor mégis lehet benne valami, de elhinném azt hogy megjátssza. Hogy ez mire jó? Ki is estek, tehát erre volt ez jó, mármint a második nyilatkozat alapján.


Első nyilatkozat alapján: rendesen megszenvedett vele az évek során.

És ez neki nem volt jó. Akkor miért akarja?



2016. aug. 25. 15:28
 1/9 anonim válasza:
Milyen sportág, melyik csapat játékosáról van szó? Egyébként az igazi sportemberek mindig a nehezebb ellenfelek ellen szeretnek jobban játszani, hisz az a kihívás.
2016. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
foci. Bocsi, elfelejtettem odaírni. De akkor is tök fura ez, olyan mintha szeretne szenvedni
2016. aug. 25. 18:22
 3/9 A kérdező kommentje:
ja meg az első onnan ered hogy a csapatában padozott, erre nyilatkozta ezt. Más továbbmegy ha padozik, hogy játszhasson, ez meg.... na mindegy, eléggé megszenvedte, továbbra is padozott ha épp nem volt sérült egészen a mai napig
2016. aug. 25. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
már ki Rosicky . Te szerelmes vagy belé? Jezusom ez már beteges... másra nem is gondolsz? Esetleg csajok , tanulás bármi? Ez jár egész nap a fejedbe?
2016. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
te igen hülye vagy nem róla van szó....és én szerelmes rosickybe? nem is foglalkozom vele úgyhogy nem tudom miről beszélsz.....
2016. aug. 26. 12:34
 6/9 anonim válasza:
Főleg, hogy Arsenal mindig tovább megy a csoportból.
2016. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy jön ide Rosicky és az Arsenal, hát mindegy.

Normális válaszok esetleg?

2016. aug. 26. 14:33
 8/9 anonim válasza:
Ember, mi a csapat neve? Ilyen félkérdésekre vársz? Ha már a játékos nevét nem árulod el, az egyesület nevét elmondhatod.
2016. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pont ezért nem mondom el, mert akkor elfogult véleményeket kapok. Miért nem lehet megérteni?
2016. aug. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!