Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Én vettem észre, hogy nagyobb...

Én vettem észre, hogy nagyobb a respect a magyar focistáknál az EB után?

Figyelt kérdés
Gulácsi,Bogdán, Megyeri alap kezdő a csapatukban, Bese,Kleinheisler,Sallai,Stieber,Nagy Ádám, és a lengyel légiósok is kezdők.

2016. szept. 11. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ez így elég visszás... a nagyobb respect az átigazolási piacon nem jelentkezett. Bogdán és Stieber "egy emelettel" lejjebb, Kleinheisler egy kiesőjelölt csapatban lett kezdő, a lengyelországi légósaink többsége pedig eddig is az volt.

Az Eb-szereplés után ennél nagyobb érdeklődésre számítottam.

2016. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gulácsi, Nagy Ádám rendesen játszanak. a palánták még nőnek Palermoban, Szántó Tamás a Rapidban már az EL-ben játszik, Bogdán, Stieber jól döntöttek,mikor elmentek.
2016. szept. 28. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de melyikükön dobott nagyot az Eb? Nagy-on talán, bár őt már előtte is erősen figyelték több klubtól. A többiek szerintem Eb nélkül is tudtak volna oda váltani, ahová kerültek.

Különösen a portugáloknak két gólt lövő Dzsudzsák története szomorú. Azt az ember megérti, hogy Moszkvából meg főleg az utóbbi idők kálváriája után a Bursasporból nem vásárolta ki senki, de hogy ez ennyire visszhangtalan maradjon... :(

2016. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dzsudzsák, ha PSV-ből a Juve-ba igazol,még most is sztár lenne.. Már a PSV-ben lekellet volna cserélni a Managerjét. Remélem kiteszik a válogatottból és egy Gyurcsó vagy egy Fülöp István jön a helyére.
2016. szept. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!