Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tipp . Hány év múlva jut ki a...

Tipp . Hány év múlva jut ki a magyar focista válogatott újabb nagyobb tornára?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
4. Szerintem a bővített EB-n van reális esély arra, hogy kivánszorogjanak a csoportkörbe.
2016. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a következő Eb esélyes, bár nem mindegy, milyen eredményt érünk el a vb-selejtezőkön, mert a kalapos beosztásunk attól függ (és így kaphatunk könnyebb vagy nehezebb ellenfeleket az Eb-selejtezőcsoportok sorsolásán).
2016. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 partizana ***** válasza:
63%
Ha olyan formában tud játszani, mint a csoportkörben akkor reális esélye van arra, hogy ott legyen Oroszországban két év múlva. A csoportban az Európa Bajnokságon mutatott játék alapján a legerősebb 3 csapat (Svájc, Portugália és Magyarország) nagyjából azonos képességű. Szerintem ettől függetlenül Portugália megnyeri a csoportot a pórselejtezőre pedig mi megyünk.
2016. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Akár már a 2018-as vb-n ott lehetünk. A szerencsén is múlik, meg azon, hogy Portugália, Svájc és Magyarország közül ki tud a legkonzisztensebb teljesítményt nyújtani.
2016. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Andorra, Feröer, Lettország kötelező, oda-vissza. 18 pont így meglesz,talán Svájc is menni fog. Jelenleg jobb formában vagyunk mint kettő riválisunknál.
2016. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a 2020-as EB-re nagyobb az esély mert a vb selejtezőben a csoport második pótselejtezőt játszik és szerintem Svájc meg Portugália erősebb de egy meccsen el lehet kapni őket is.
2016. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jövőre a VB-re :)
2021. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!