Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci! Hogyan rúgjak erősen...

BrekiX kérdése:

Foci! Hogyan rúgjak erősen kapura?

Figyelt kérdés

Elég sürgős lenne!

Az a helyzet,hogy kapuralövésnél(kb.20 méterről) nem tudom normálisan megrúgni a labdát,igazából szinte el sem megy a kapuig. Állítólag az a baj,hogy "tolom",nem pedig rúgom,de nem tudom,hogyan változtathatnék rajta,illetve,hogy mennyit kell nekifutni,hogy jó legyen,stb.(helyben álló labda,pl. mint szabadrúgáskor)

Esetleg technikákat,gyakorlatokat tudtok írni,vagy linkelni? Sajnos azt se tudom,hogyan kéne erősen,azt látom,mikor bal lábbal mellélépnek és a jobbat lendítik,de amikor én csinálom,nem megy. (+mindig középre lövök)



2016. szept. 24. 13:27
 1/6 anonim válasza:
8%
gtgbthngtntnzhtg54bh6nhzuht5hfrhnztmnbnn gnhz j, nhj kmgh hg g hnzt n ghntznztnzhtrhnz6ui,8hfn7iiktr54jtzt4t5hzhkzuzhj.hjh,ztuziuu7ztzlztrerteoertéztéolikujzhtgrfedwsáépolikujzhtpéo.likujzhlik,jhzgélkjuhzgpőéolikujzhgté-lkiujzhtgrpoiutewrtzuiél.kjhztgwsertzuipéolikuztfedrtzuioiuretoiuztgertzukljuhztgtzuikjhzgttrhzukkjmhngbfrgtzuhjjuztrsawdefgthuijkhz
2016. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nezz youtube videokat az segit igy nem nagyon tudnam elmagyarazni.
2016. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Helpmeplz ***** válasza:
Ezt nem kell megtanulni. Ahogy érzed, hogy eltudod rúgni úgy rúgod el. Elgondolod magadban, hogy hova helyezed, vagy csak szimplán rúgsz egyet. Ehhez érzék kell, nem igazán lehet megtanulni. Erőset akkor fogsz lőni, ha már a gyenge lövést tudod helyezni. Megvan mindennek a csínja.
2016. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az a pálya minőségétől is füg.amikor nálunk nagy a fű akkor megére 11esről be rúgni de ha jó fél pályától is megy .a mipályánk kb 100méter
2016. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2016. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cipőfűzőnél rúgd meg.
2016. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!