Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek miért nem vonul...

Szerintetek miért nem vonul vissza Tomas Rosicky?

Figyelt kérdés

Állandóan megsérül, mármint a sajtó szerint, de tudom, hogy valami más van a háttérben. Akármi is az, nem értem miért nem vonul vissza, más már rég visszavonult volna a helyében. Ugye sokszor hallani, hogy xy a sérülések miatt vonult vissza, de ő nem. Így kívülről olyan, mintha folyamatosan próbálkozna de folyton pofára esik. Lehet így is van. De ez mire jó neki, játszik egy húsz percet, aztán utána többé nem, aztán bejelentik hogy megsérült és fél évig nem hallunk róla. Majd egyszer csak visszatér, játszik húsz percet aztán megint megsérült. Már ha ez igaz. Valamiért mégsem játszik, miért nem vonul vissza? Normális ember már megtette volna már réges rég.

Azt se jelentette be soha, hogy a válogatottnál abbahagyja, ha a csapatában nem játszik, akkor nyilván ott sem.

Van egy olyan érzésem, hogy 2020-ig biztos nem vonul vissza és utána se fogja soha bejelenteni, lejár a szerződése, nem lesz csapata aztán többet már nem játszik.



2016. okt. 8. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Le*zopni nem akarod?
2016. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

tudtam h megint te vagy és de minden álmom az.

Takarodj már a kérdéseimtől te senki

2016. okt. 8. 12:04
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak Cristiano Ronaldoról, Messiről meg Neymarról lehet kérdéseket kiírni. Ha már másról ír ki valaki akkor már rögtön le akarja sz*pni?
2016. okt. 8. 12:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem. De miután az elmúlt 1 hónapban ez a 10. Rosickys kérdés , felmerül az emberben h vmi nincs rendbe nalad. Ja , tudom mindjárt irod h neked ez az első...
2016. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és az emlitett 3 személyről hány kérdés van? Najó lődd fejbe magad
2016. okt. 8. 14:17
 6/19 anonim ***** válasza:
De miért lenne bármi a háttérben?Amíg van csapat,amely így is szerződteti és fizet neki,hülye lenne visszavonulni.
2016. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De egyébként,mi bajod pont ezzel a Rosicky gyerekkel?Mert gondolom,a vele kapcsolatos 5-6 másik kérdés is tőled ered.
2016. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
biztos h van valami vele. Érdekes mások miért nem csinálják akkor ezt? egyből visszavonulnak ha megsérülnek ha 35 felett vannak, meg ha folyton megsérülnek akkor meg pláne.
2016. okt. 9. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:
#8:Azért,ha nagyon keresgélnénk,biztosan találnánk még olyan játékost,aki a rendszeres sérülések ellenére tovább próbálkozott.Biztosan van vele valami?Mi lenne?Amíg van klub amely lát benne fantáziát,miért hagyná abba? Ha teljesítmény nélkül(mármint a sérülésekből kifolyólag)is fizetik,miért ne folytatná?De az is lehet,hogy csak optimista és bízik benne,lesz még egy sérülésektől mentes időszaka,ami után "más szájízzel" vonulhat vissza.
2016. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
elég ostobának tűnik nekem, vagyis inkább naivnak
2016. okt. 10. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!