Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a labdarúgó...

Szerintetek a labdarúgó válogatott tegnapi selejtezőjével kijelenthetjük, hogy végleg elszálltak a VB-remények? (a kijutásra gondolok)

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg matematikailag van esély, addig én nem jelenteném ki. Egyébként nem elvárás a kijutás, persze jó lenne mindig minden meccset megnyerni. De reálisan nézve ebben a csoportban, ezzel a játékkal a 3. helyezés az, ami elvárható.
2016. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy még mindig van hova fejlődni és közben mások is megtanultak focizni.
2016. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 meccs után még nem kéne kongatni a vészharangokat.

Szerintem jól játszottunk Svájc ellen,a védekezést kéne még egy kicsit stabilizálni,meg egy olyan kapust beállitani a kapuba aki nem csak nézi a labdát ahogy beszáll a kapuba...

Egyébként szerintem ki fogunk jutni,nem tudom elképzelni hogy nem.

2016. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Csatlakozok az előttem lévőhöz.

Szerintem a kapust lekéne cserélni a p*csába.

Semmit se csinál a kapuba.

Áll mint egy tudjuk mi és nézi ahogy be megy a kapuba a labda.

2016. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Emberek,ti egy Bundesliga kapust kritizáltok,aki meghatározó ember a csapatában! Ki legyen a kapus, a vonalkapus Dibusz? Akkor már inkább Megyeri,vagy Bogdán!
2016. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet kijelenti,hiszen még csak 2 meccsen vagyunk túl,de józan ésszel gondolkodva,a 3.hely a realitás.Az is csak akkor,ha tartani tudjuk a lépést Feröerrel,akik Lettországban győztek.Az első két hely bármelyike,sokkal nagyobb "csoda" lenne,mint az EB-kijutás és az ottani szereplés.
2016. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Megyeri legyen a kapus:)

O a legjobb

Kiraly Gabi magasra tette a lecet egyebkent

2016. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most nem az hogy Bundesliga kapus vagy nem,hanem ne egy lövésnél ne csak álljon mint egy .... ,hanem legalább vetödjön el és vagy eléri vagy nem,de az h csak állok ott és nézek...

Egyébként Dibusz tényleg jobb kapus,neki kéne védeni

2016. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Dibusz:D:D:D:D:D:d Majd be panenkázza a kapus félpályáró:DD:D:
2016. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ugyanugy emelik a resztvevo valogatottak szamat, mint az EB elott, akkor talan lehet eselyunk, amugy semmi
2016. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!