Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mien lehetőségek vannak?...

Mien lehetőségek vannak? Alergiás vagyok de a kézilabda az életem. Az egész ország szóba jöhet.

Figyelt kérdés
14-éves lány vagyok.4 éve versenyszerűen kézilabdázom.Az idén nyolcadikos vagyok.Nem tudom hogy hova menjek továbbtanulni.Magas szinten szeretnék kézilabdázni, mivel ez az életem.Edzőm nem akarja hogy elmenjek bárhova is, mivel akkor jövőre nem lesz"normális" játékosa.(én vagyok az egyettlen 2002-es születésű kézilabdázó a csapatban).Testnevelőtanárom azt mondta, hogy meg vannak a képességeim, stb. Csak legyek szorgalmasabb, mivel testnevelésórákon nem nyújtok értékelhető teljesítményt.Ezt meg is értem csak az a baj hogy alergiás vagyok és ez emiatt nem mindig vagyok képes jól teljesítményre tesiórákon( az edzésen próbálom kizárni ezt a betegségemet). ( A bőröm nagyon sebes és ez a gond mert nagyon fáj) A gond az hogy nem tudok olyan iskolát Akadémiát vagy egyesületet ahova mehetnék. Meg nem is tudom hogy egyáltalán megpróbáljam-e mert félek(félek hogy azt mondják hogy lehet hogy van nálam egy kicsit rosszabb képseeégű gyermek, de inkább őt veszik fel mivel ő egészsége én meg nem). nem tudom hogy sikerülhet-e. szerintetek van esélyem vagy aggyam fel álmaimat?

2016. okt. 8. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

mi van a bőröddel?a konkrét neve.

és mi ez hogy sportolónak írod le magad,tesiből meg nem tudsz teljesíteni?

nagyon zavaros ez.

2016. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!