Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Németország-sport kiselőadás?

Németország-sport kiselőadás?

Figyelt kérdés

Már írtam ki egy kérdést, ez a következő. A kiselőadásomhoz kellene a német sportokról beszámolót tartanom. A probléma az, hogy a gugli magyarul csak meccseredményeket és szinte csak számadatokat ad ki, amiből egyedül előadást kerekíteni nem nagyon tudok. Németül rengeteg adat van, de mivel egy éve tanulom csak a nyelvet, nem nagyon értem azokat.Ha valaki tehát bővebb összefoglalót tud adni sportokról mint például jégkorong, kézilabda, tenisz és a többi népszerű sport.



Még egy: mivel tegyem szórakoztatóvá az előadást? Tudtok viccesebb videókat, amiket lehetőleg német sportolók követtek el? :D



2013. jún. 2. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A sport németországi vonatkozásáról kéne írnod?
2013. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen annyi instrukciot kaptam hogy nemetorszag es sport.... ennyi :/
2013. jún. 2. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Egy német top kézilabdázó nem éppen elegáns frizurája: http://www.youtube.com/watch?v=WatybBHVrAc :D


Egyébként Németországról elég sokat tudsz írni a sport témakörében. Olimpiák, vb-k, eb-k... Minden évben a férfi kézilabda Bajnokok Ligájának a Final Fourja Kölnben van, sokszor meg is nyerték a német top csapatok. Vagy a Müncheni olimpia, amiről azért elég sokat lehet írni, ugyanis akkor volt a terror akció. Még folytathatnám, de szerintem ennyi segítség elég lesz, áss a mélyére egy kicsit. :)

2013. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!