Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megrakjam holnap az Inter...

Megrakjam holnap az Inter továbbjutását 1,6-os odds-ra? 80K-t akarok feltenni.

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 27. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Csinálhatnál azzal a pénzzel valami értelmeset.

Nem sokat érthetsz hozzá, ha itt kérdezel, tehát ez neked szerencsejáték. A szerencsejátékosok egymást fizetik ki, adóznak, plusz még a közvetítőt is kifizetik (kaszinó, fogadóiroda).


A helyedben én elkezdenék gondolkodni.. csodákra képes!

2010. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jah és hozzáértő barátom, PONT a szerencsejátékosok NEM adóznak.
2010. ápr. 27. 12:10
 3/22 anonim ***** válasza:
Én nem tenném meg.A Barcelona otthon képes nyerni 3-0-ra csúcsformában..Ha egy ilyen napot kifognak bukod az egészet..
2010. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az 1.-nek igaza van, aki ért a focihoz tudja,h simán nyerhet a Barca...nő vagyok, de még én is tudom:D
2010. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
kettő null lesz a barca javára minimum és akkor is továbbjut idegenben lőtt több góllal.
2010. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem azt kérdeztem, nyerhet-e a barca. Tudom, hogy nyerhet. Ha nem nyerhetne akkor mindenképpen az inter jutna tovább, és nem lenne értelme a kérdésemnek. Arra vagyok kiváncsi, hogy más be merné-e vállalni a kockázatot. Értitek? A kockázatot. Azért kockázat, mert lehet, hogy nem jön be. Ha biztos lenne, hogy bejön, nem lenne kockázat, és feltenném minden pénzemet, és nem kérdeztem volna semmit. Ebben a szellemben folytassuk a témát, ha sikerült megérteni.
2010. ápr. 27. 13:53
 7/22 anonim ***** válasza:
Én 200Ft-ot sem raknék a továbbjutására. Igaz, arra sem, hogy kiesik.
2010. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Szerintem kicsit járd körbe a témát. Nézd meg, h. vannak-e hiányzók, akik kiestek a bajnoki meccsek miatt a hétvégén. Esetleg eltiltottakat is, vagy a várható kezdőket / esélylatolgatásokat is. Egyébként nem nagyon javasolnám, mert az internek az X is jó, illetve egy 1 gólos vereség is, de a Barca nem rossz csapat. Az egész azon áll v. bukik, h. milyen napot fognak ki, stb. Pl. ha Messi játszik és nem tudják megállitani, akk. necces. Viszont ha a Balotelli beáll, akk. ő sem életbiztositás.

Azt javaslom alaposan nézz körül, és ne kockáztass ekkorát.


Javaslom a www.uefa.com, ill. a www.nso.hu oldalakat (a nemzeti sport, ill. az uefa hivatalos honlapjait).


Ott az előző meccsekről is találsz statisztikákat és igy jobban el tudod dönteni h. érdemes-e.

Egyébként sok sikert, és én is remélem h. az Inter döntős lesz.


23 / F. (sportkommunikátor szakos és gyakorlott tippmixelő vagyok :D )

2010. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egy cipőben evezünk, én 50-el játszom meg. ;) Igen, húzzuk meg a dolgot, aztán ha elbukjuk akkor így jártunk.

Szerencsejáték, gondolom te sem azt a pénzt teszed fel amiből másnap meg kell élned.

Szóval én is meghúzom, te is tegyed ha úgy érzed, hogy továbbmegy az Inter.

Sok sikert!

2010. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én is megteszem. Gondolkodtam rajta erősen, de miután Maicon tud játszani, és Sneijder is űgy tűnik felépül addigra, már biztos vagyok benne. Balotellit nem fogja beállítani Mourinho, abban biztos vagyok, pedig nagy kedvencem. Hasonló meccset várok, mint a Chelsea ellen. Azon is gondolkodtam, hogy nem továbbjutást, hanem Inter győzelmet kéne rakni, mert elég jól fizet (6,65), és valljuk be, az is benne van a pakliban, de 80-ért már kicsit necces. Maximum 70 megy a továbbjutásra, 10 a győzelemre. Még meggondolom. Aztán holnap vagy sírunk, vagy nevetünk.
2010. ápr. 27. 16:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!