Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megrakjam holnap az Inter...

Megrakjam holnap az Inter továbbjutását 1,6-os odds-ra? 80K-t akarok feltenni.

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 27. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél fel csak 10k t az inter győzelmére.Nehogy baj legyen mert elvertél 80k t egy fogadás miatt.
2010. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Figyi haver! Egy párszor már játszottam nagy tétekben, és szerintem ezt ne játszd meg. 2 gólt lehet találni is :S Főleg otthon.
2010. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én voltam aki írta, hogy 50k-t tesz fel. :) Na, azt hiszem nyertünk egy kis zsebpénzt. :D
2010. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

100k-t tettem fel végül :D


A második barca gólnál kicsit megállt bennem az ütő :D

2010. ápr. 29. 15:33
 15/22 anonim ***** válasza:

(1. kommentelő)


Lehet, hogy szerinted f@szfej vagy, de te objektíven egy büdös idióta vagy. 2 perces kersés eredménye:

[link]

Ennyire nem adózik a szerencsejáték. Az más kérdés, hogy az adómentes nyereményt teszik közzé.

Ha profin fogadnál és értenél hozzá, akkor nem lennél kíváncsi más véleményére. Tehát a focihoz lehet, hogy értessz, de a fogadáshoz nem.


U.i.: A tanácsom ugyanaz: gondolkodj, és keresgélj a neten, mielőtt legközelebb ilyen butaságokat írsz.

2010. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tényleg? Képzeld én is tudom a vonatkozó törvényt. Csak tudod, az élet kicsit más. Az az dehogy tudod, mert fingod nincs az egészről, azért okoskodsz.
2010. ápr. 30. 00:25
 17/22 A kérdező kommentje:

"Ha profin fogadnál és értenél hozzá, akkor nem lennél kíváncsi más véleményére. Tehát a focihoz lehet, hogy értessz, de a fogadáshoz nem."


Ennek meg aztán tényleg krva sok értelme volt. Értek a focihoz, de a fogadáshoz nem? Ahhoz mi a faszt kell érteni? Kifejtenéd? Hogyan nyomjam meg a "fogadás" gombot? Vagy mégis mit? És hogy ha értenék a "fogadáshoz" akkor az azt jelenti, hogy akkor már nem lehetek kíváncsi más véleményére, mert akkor már nem értek hozzá? Mi van? Ezt mégis milyen logikai okfejtés útján következtetted ki? Akkora seggparaszt idióta hülye pöts vagy, hogy el sem bírom mondani.

2010. ápr. 30. 00:33
 18/22 anonim ***** válasza:

Pont ezért javasoltam, hogy gondolkodj :)

Amit írsz, azzal csak nekem adsz igazat és az a durva, hogy ezt fel sem fogod. "Ismerem a vonatkoó jogszabályt?" ezzel egy előző állításodnak mondassz ellent, remélem azért ezt sikerül feldolgozni szép lassan.


Itt megkérdezni, hogy fogadj-e valamire, kb olyan, mintha egy bróker bemenne egy középsuliba és a diákoktól kérne tanácsot.

Tehát akkor lehetsz bizonytalan, ha nincs elég infod, ha nincs elég infod, akkor a fogadáshoz nem értesz. Aki nem ért a fogadáshoz, annak szerencsejáték. A szerencsejátékosok pedig hosszútávon veszítenek, ez ilyen egyszerű.


Ha pedig így kockára teszed a pénzt (még ha most nyertél is), és nem fogod fel, amit már harmadszorra próbálok elmagyarázni, akkor kettőnk közül te vagy az, akinek fingja nincs az életről.

2010. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Te krva hülye vagy. Erre már tényleg nem tudok mást mondani.
2010. ápr. 30. 07:44
 20/22 anonim ***** válasza:
Kaptál akkor egy kis zsebpénzt :D grat :D
2010. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!