Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mit tegyek? Ti...

Szerintetek mit tegyek? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pár hónapja a gimimben kosarazni kezdtem, de állandóan úgy érzem, hogy én vagyok a legbénább és hogy ez nem az én sportom. Anyukám régen kézizett és ezért áll közel hozzám az a sport. Szeretem mindkettőt, de mégis úgy érzem, hogy a kosár nem az én sportom. Talán a kézi az lenne Anyum miatt, nem tudom. Ha itthon kosarazok, akkor klasszul megy meg minden, de a suliban leblokkolok teljesen. Szerintetek mit csináljak? Gondolkoztam azon, hogy kéziznem kellene, de nem vagyok biztos már semmiben.

#kosárlabda kézilabda
2016. nov. 13. 12:59
 1/3 anonim válasza:
Velem is ez van mostanában.. de szerintem ne add fel. Ha kosarazást szereted akkor más sportokban nem fogok megtalálni ugyan azt. Szerintem gyakorolj sokat és menni fog ez.
2016. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a kézilabdát (én is kézizek) és ha a kosár jobban tetszik akkor azt sportold. És ugyanez az eset a kézinél is. Csináld azt ami tetszik! ÉN a kézit csak ajánlani tudom! 😉
2016. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ❤
2016. nov. 20. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!