Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az van, hogy volt rajtam egy kis felesleg, amiből olyan 10 kg körül sikerült leadnom kb 3 hónap alatt.

Azért vagyok most dilemmában, hogy tömegeléssel vagy további szálkásítással haladjak tovább, mert bár a hasamon még van némi zsír, de a kezeim, lábaim már meglehetősen vékonyak. Tehát csak egy kis "pókhas" ami mindössze maradt, ruhában már szinte nem is látszik.


A fogyás miatt jól, de az miatt meg rosszul érzem magam, hogy a lábaim és a kezeim is elvékonyodtak.


Amúgy 174 cm vagyok és jelenleg 70 kg.


Tippek?



2014. szept. 13. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömegelj.
2014. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már most jönnek a hidegebb hónapok, szerintem mindenképp kezdj tömegelni, tavasszal pedig majd lemegy az a kicsi is ami megmaradt. ;)
2014. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonlóan volt. 3-4 hónap alatt 95-ről 82-re, úgy néztem ki, mint egy rákos. Utána elkezdtem tömegelni és hiába vagy súlyosabb tömegeléskor, egészen más a testkép.

Szóval tömegelj, megfelelően, körültekintően.

2014. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindhárom válaszolónak, én is így gondoltam csak nem akartam senkit előre befolyásolni.

Még szeptember végig adok időt a hasamnak, lemegy belőle amennyi lemegy, aztán októbertől tömegelek.


Az egyértelmű, hogy mivel nincs sok izom most rajtam, ezért a tömegeléskor, ha ésszel csinálom, csökkeni tud a testzsír%, ha arányában több izom jön a meglévő izomhoz, mint zsír, a meglévőhöz. Jól gondolom ugye?


Viszont szerintetek arra van esély, hogy ahogy jön az izomtömeg, azzal együtt le tud menni a hasamról is a zsír, vagy erre semmi esély?

2014. szept. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!