Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focizhatok még valaha?

Focizhatok még valaha?

Figyelt kérdés
4 hónapja zúzódott a nagylábujjamnál lévő "bütyök" és már kétszer próbálkoztam a focival de mindkétszer rásérültem és újra bedagadt. Most már kb másfél hónapja pihentetem, kenegetem (árnika krémmel), de a bütyköm még mindig kicsit fel van dagadva. Attól félek ha újra megpróbálnék focizni, csak megint rasérülnék.(ha belerúgok a labdába erősen akkor újra bedurran) Esetleg valakinek valami tapasztalata ezügyben? Szerintetek focizhatok még valaha?

2016. dec. 11. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
12 évig játszottam.. Ha nem is sokmindent de azt megtanultam hogy ha fáj akkor orvos. Úgy hiába kenegeted ha nemtudod a probléma okát. Holnap menj el orvoshoz,es amig faj addig ne jatsz mert csak szarabb lesz.
2016. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem leírni, de voltam orvosnál kétszer is. Először megállapították, hogy zúzódott röntgen alapján és annyit mondtak, hogy 3 hét pihenés jegelés. Aztán amikor másodjára mentem vissza, már 2 hónap telt el és ugyanúgy ha ütődött újra bedagadt. Erre konkrétan kinevetett a doki, hogy akkor rúgjak a másik lábammal, vagy ne focizzak....
2016. dec. 12. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Másik orvos, ez így nem lesz jó.
2016. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kodi16 válasza:
Hát szerintem csak egy hosszabb pihentetésre lenne szükséged amíg tényleg visszahúzódik minden. Valamilyen kezelés esetleg...vagy vegyél puha, magas talpú cipőt és abban járj, hogy csökkentsd a nyomást mert ugye gondolom nap mint nap suliba jársz vagy mész ide-oda akkor valamilyen szinten terheled és nehezebb javulnia. Nekem a lábfejem zúzódott egészébe és hát azért kellett a nyugis nyári szünet, hogy rendbe jöjjön.
2016. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!